Впевнені, у кожного готові свої відповіді. Але є одна беззаперечна причина війни – слабкість нинішньої України. А хто дозволив олігархії довести країну до такого рівня? Пасивні громадяни, серед яких купа – соціальних дронів.

«Поступ» вже тривалий час запрошує людей до своїх лав, щоб разом розбудовувати Велику Україну, проте ми регулярно чуємо у відповідь:

  • «Я не цікавлюсь політикою».
  • «Я плачу податки і цим годую країну».
  • «Мені треба займатись бізнесом і мені не до громадянської діяльності».
  • «Держава для мене нічого не зробила. Я їй нічого не винен».

Саме ці фрази переважно характеризують соціального дрона. Це люди, яким плювати на життя держави. Це люди, що думають лише і лише про власний добробут. І коли ми казали, що така позиція може призвести до того, що у будинок такої людини може прилетіти ракета, – нас називали бовдурами. Що ж – час показав, що така ситуація абсолютно реальна.

Подивіться дане відео

У цьому відео детально проговорили про роль громадянина у житті держави і про сутність соціального дрона. Також ви можете легко перевірити, чи є ваш знайомий соціальним дроном. Перешліть йому цей ролик. Якщо він буде викликати у знайомого роздратування та алергію – це буде симптомом того, що він – соціальний дрон. Або невірно зрозумів сутність (хоча це мало імовірно).

Соціальні дрони – вороги Великої України. Чим більше справжніх громадян у країні – тим більші шанси на побудову потужної України, на яку ніхто не наважиться нападати ніколи!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ