В нашому Спротиві за 7 вересня (https://t.me/zavelykuukrainu/295) ми піддали гострій критиці США за відмову від визнання РФ спонсором тероризму. Отримали таку зворотну реакцію (орфографію збережено):

"Щоб таке написати,потрібно бути ДИБІЛОМ ! Для начала потрібно розуміти,що буде після того як США признають рашу спонсором тироризму? Для початку розриваються всі відносини цих держав. Раша повністю ізолюється.А так як дуже багато чого зав*язано на раші,нафта,газ,це викличе великі сбої в світі. Пентагон повинен ввести свої війська в конфлікт.А це виникає загроза ЯДЕРНОЇ війни і т.д. І на закуску,путлер обьявляється терористом і він автоматом повинен бути знищеним,як БенЛаден. ПОСТУП? Ви цього хочете? Розпустіть свою шарашкіну команду і не каламутьте воду в ступі..."

А ще через чотири дні Росія (після того, як побачила, що США не будуть їх визнавати терористами) напряму вдалася до терористичних дій. Бомбардує українську енергетику. Майже пів України залишається без світла. Зупиняється метро, горять тролейбуси, не працюють екстрені служби, не проводяться операції в лікарнях, тощо.

В російському (!) федеральному законі «О противодействии терроризму» в статті 3 написано, що таке тероризм. Це «идеология насилия и практика воздействия на принятие решения органами государственной власти, органами местного самоуправления или международными организациями, связанные с устрашением населения и (или) иными формами противоправных насильственных действий».

Так, у нас ще багато людей із рабською психологією. Їх шлях відомий. Але в Україні набагато більше інших. Тих, хто має не тільки самоповагу, але й готовий боротись за Велику Україну.

Весь світ має знати, що Україні і українцям не потрібен такий світ, де можна безкарно вбивати українців і тероризувати український народ. І якщо світ не буде реагувати на терористів, бо буде боятись, що терорист розв'яже ядерну війну, то не потрібен такий світ. Ніхто не має права жити, якщо Україна і українці не будуть мати права на життя! Або Україна і її народ мають жити, або має настати кінець цивілізації!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"