США відмовились визначати Росію спонсором тероризму. Так сказав Президент Байден. А пізніше його адміністрація повідомила, що це остаточно. Бо прийняття такого рішення буде контрпродуктивним.

Кожен день Росія бомбардує Україну ракетами. Давно всі бачать, що в результаті більше руйнуються саме цивільні об’єкти. В першу чергу будинки людей. Кожен день вбивають наших громадян. РФ використовує такі бомбардування як інструмент залякування з метою примусити Україну до невигідного миру. Все це - звичайний тероризм. Якщо про Бучу, наприклад, можна казати, як про військовий злочин, то бомбардування під це не підходить. Бо чітко простежується, що агресор розуміє наслідки своїх дій і має чітку зрозумілу мету, для чого це робить. Це і є тероризм.

І тут наші друзі (США) відмовляються терористів визнавати терористами. Бо контрпродуктивно! Таких маємо друзів. Це не друзі, це лицеміри. І ніколи вони не були нікому друзями і не будуть. Вони вирішують власні задачі і їм на всіх і на все начхати. Їм начхати на те, що Росія вбиває українців. Їм не начхати тільки на те, щоб Україна продовжувала воювати. Бо це продовжує утримувати відкритим вікно для вирішення їхніх власних задач.

Ми розуміємо, що такі слова можуть багатьом не сподобатись. В Україні ще багато американських підлабузників. Але кожен має усвідомити, що перший крок до Великої України – це почати поважати себе! І не боятись щось таке сказати навіть тому, від кого ми залежимо.

Ми маємо боротись за власну країну при будь-яких умовах і робити це постійно! Велика Україна – це шлях, який не має кінцевої зупинки! Світ так побудований, що або ти йдеш вперед, або пливеш, назад, як колода.

А тим часом в Бердянську підірвали чергового зрадника – "коменданта" Бардіна. Він нібито поки живий але в важкому стані і вже без ніг. Тупі ці колаборанти. Ніяк не второпають, що стати колаборантом – це відправитись на небеса. Зрада не буде прощатись.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"