В нашій роботі із зовнішніми людьми досить часто чуємо думку, що люди виступають за радикалізм. Мається на увазі радикалізм в діях, що направлені на наведення ладу в Україні. Тобто, хтось пропонує ліквідувати фізично всю владну верхівку, щоб інші почали боятись, хтось пропонує саджати всіх владних мужів за грати, а хтось просто за повальне відсторонення всіх держслужбовців. Всі ці люди кажуть, що хтось має зробити радикальні зміни і лише тоді буде порядок.

Давайте розбиратись.

Дійсно, такі радикальні зміни призведуть до певних змін. Але яких змін і чи на довго ці зміни? Нові обличчя на короткий час дадуть нову свіжу «кров» в систему і певні зміни відбудуться. Але сама головна проблема в тому, що система управління не змінюється, а значить рано чи пізно всі зміни зійдуть нанівець. Тобто стара система все поверне на круги свої. А нові обличчя або підуть геть, або вони стануть старими обличчями старої системи.

Підсумовуємо. Радикальні дії без зміни системи влади не дадуть очікуваного ефекту, або дадуть лише на дуже короткий період.

То що ж робити? Треба змінювати систему влади в Україні. В цьому і є радикалізм організації «ПОСТУП». Треба ліквідувати демократичну форму правління, як стару гнилу та не ефективну, та впровадити нову систему управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА. А перед цим треба провести радикальні першочергові реформи економіки, армії, правоохоронної та судової сфери.

В економіці пріоритет малому та середньому бізнесу, дозволити все і ліквідувати все контролююче та забороняюче. Необхідно впровадження максимальної простоти ведення бізнесу.

Щодо реформи армії. Ввести принцип – кожен громадянин України є її захисником. В воюючій країні має бути тотальна мілітаризація, а це і все для фронту та перемоги, кожний громадянин повинен вміти володіти різними видами зброї та мати повне право її застосування, створення територіальної оборони і т.д.

В правоохоронній системі треба зробити так, щоб правоохоронець став захисником громадян і гарантом їх прав та свобод. Також потрібна виборність шерифів, поліція на місцях має залежати від громадян і служити їм. А у разі втрати довіри має бути дієвий і швидкий механізм їх заміни.

В судовій системі треба забути про незалежність судей. Суддя має залежати від громадян, і має нести справедливість в суспільстві. Справедливість має стати Законом, а Закон має бути справедливим. Має відійти в минуле той факт, що суддя це якась вища недоторканна каста надгромадян. Оце і є радикалізм від «ПОСТУПА». Саме такий радикалізм мають підтримати громадяни.

А як показує досвід світової історії, фізична ліквідація не є ефективною. Тому це не наш шлях розвитку точно.

Отже. Радикалізм має право на життя, але це має бути розумний радикалізм, який дає прогрес, а не регрес. «ПОСТУП» йде радикальним, але законним шляхом зміни системи влади на ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА та побудови ВЕЛИКА Україна.

Якщо ти розумний радикал, то приєднуйся до нас і будемо будувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ разом!