Громадянська організація «Поступ» ставить за мету побудову Великої України, іншої мети не має і не може бути! Пропагуючи громадянську ідеологію, ми шукаємо однодумців, які готові робити реальні дії та разом змінювати Україну. Іноді нашу організацію сприймають, як секту, а нас, як фанатиків. І це вірно на 100%, бо що може бути значущим в житті, ніж бути причетним до створення сильної, економічно розвиненої та процвітаючої України. Творити історію та знати, що ти живеш не марно, це саме те, що рухає наше життя. Тому ми нікого не вмовляємо, ми нікого не вербуємо, нікого не заохочуємо. Ми несемо нашу мрію і кожен може зробити свій вибір та разом будувати Велику країну – Україну! 

Наводимо один з діалогів під час роботи по зовнішнім кадрам.

Максим Твердохліб

Доброго дня, Юрію.

Якщо доля України Вас турбує, то, можливо, це звернення Вас стосується. А якщо ні - то ні.

Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Ми хочемо побудувати Велику Україну. І працюємо в цьому напрямку. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює по формулі: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну систему влади на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом?

Yurij Zubar

Дивно, що я нічого не чув про ваш рух. Зараз, на жаль, важко довіряти будь-кому з голосними гаслами чи найсвітлішими ідеями на словах. Я готовий вивчити питання детальніше, щоб зробити власні висновки.

Але відмовлятись від Демократії дивно. В нас її і не було толком ніколи. Олігархократія та суддівсько-прокурорське свавілля. Ось що поки є.

Максим Твердохліб

Дякую за відповідь. Ви абсолютно праві. Спочатку треба розібратись. Повністю розібратись. І все одно нікому не вірити. Вірити треба в церкві, а не в громадянській діяльності. 

Ми пропонуємо знайомство з нами за трьома послідовними фазами. Перша: налагодження отримання по електронці щотижня нашої власної газети «Громадянська республіка. Друга, після налагодження розсилки, - ознайомлення із Доктриною «Громадянська республіка». І третя - відповіді на питання, які виникають в результаті знайомства із нашим громадянським рухом. Згодні із таким планом дій?

P.S.

Термін «демократія» має, як мінімум, два значення.

Перше - це система влади, тобто те, як організована влада (при демократії це: наявність парламенту, таємні періодичні вибори, поділ влади на три незалежні гілки, кожен депутат в парламенті має однакові повноваження тощо).

Друге - це ідеологія побудови суспільства. Тобто цінності, які визнаються суспільством. Під демократичними цінностями розуміються звичайні людські цивілізаційні цінності. Такі, як свобода совісті, слова, пересування, праці, місця життя, участі в політичному житті країни тощо.

Ми категорично виступаємо за демократичні цінності. Але проти демократичної системи влади. Більш докладно Ви зможете дізнатись пізніше, якщо ми підемо шляхом знайомства, який Вам запропонував.

Yurij Zubar

Зрозуміло. Ну поки мені вистачить того, що вступлю у вашу спільноту у фб, подивлюсь за діяльністю організації. Мене насторожують особи, яких ви цитуєте, чи публікуєте. В політиці є «токсичні особистості», яких треба викидати з інформаційного простору і влади, а не тягти туди.

Максим Твердохліб

Ні, цього не вистачить. Наша спільнота в ФБ не дасть об’єктивного розуміння того, що робиться і як робиться. Ви хочете зробити щодо нас хибне розуміння? Якщо так, то це буде Ваш вибір. Але таким чином Ви можете нашкодити, в першу чергу, нашій країні, і, відповідно, не тільки нам, але і собі. То що. Будемо прощатись чи ні?

Yurij Zubar

Мені смішно читати в ультимативній формі вимоги невідомої мені особи, яка ще й цитує Колєснікова, публікує в своїх газетах продажну Савченко. Олігархи понастворювали і купили багато різних ГО та рухів, щоб розділяти людей. От і ви пишете про об’єднання, але поводите себе, наче представник якоїсь секти. В такому разі мені це не цікаво!

Максим Твердохліб

Ми ні про яке об’єднання не пишемо. Це Ви щось наплутали. Я не тільки Колєснікова цитую, а ще й Путіна, Гітлєра, Порошенка, Лі Куан Ю, Рузвельта, Саакашвілі, Тетчер, Махатму Ганді, Махна, Кропоткіна, Платона, Макіавеллі і т.п.. Можу дуже довго писати перелік. Проте для Вас процитую Вольтера: швидкі висновки - результат загальмованого розуму.

Ок. Ми працюємо для побудови Великої України, бо сама вона себе не побудує! Сподіваємось, Ви також із цим згодні. А якщо не згодні, то, сподіваємось, що через деякий час у Вас це розуміння все-таки з’явиться. Тоді ми зможемо продовжити розпочату з Вами роботу. Проте, це буде можливо, лише якщо Ви - відповідальний громадянин, а не соціальний дрон. Ми впевнені, Ви не є соціальним дроном. І просто потрібен Вам якийсь час, щоб все це усвідомити. Тому - до побачення.

Наш діалог виявився цікавим. Тому я запропоную нашій секті, щоб ми його опублікували в нашій газеті, яку Ви все одно відмовились отримувати. Яку Вашу фотку взяти? Ту, що головна в профілі?

Yurij Zubar

Не треба брати ніяких моїх фоток. Я не даю згоду на публікацію своїх коментарів чи дописів. Це не було інтерв’ю, якщо що! Слова для статті задають в іншому форматі. А так вести діалог не можна журналісту. В мене в цій сфері є досвід, повірте!

Максим Твердохліб

Я не журналіст, а Ви не респондент. Ми працюємо відкрито. І не боїмось друкувати нашу переписку. Наша з Вами переписка не є особистою справою. А ні Вашою, а ні моєю. Публікувати чи не публікувати - вирішувати не Вам, і не мені. А нашій організації. Ви ж казали те, що думали, то чому Вам соромитися публікації? Ок. Успіхів Вам. До побачення.

Yurij Zubar

Можете публікувати на власній сторінці. Ваша справа, але для публікації має бути якась фахова розмова, а не така, яка у нас тут вийшла. Тим більше перед розмовою варто запитувати, чи не проти респондент, щоб ця розмова була опублікована на загал.

Максим Твердохліб

Ок. Ваші ці дописи ми також опублікуємо. Щоб всі бачили, що ми не боїмось правди. Повторюю. Де, що і як публікувати - це справа НАШОЇ організації. Якщо вона вирішить, що така публікація буде корисна для нашої діяльності, то її буде опубліковано в нашій газеті, викладено на нашому сайті і потім на сторінці «Поступ» в ФБ. На цьому завершуємо нашу розмову. Досить наговорились. Ви не захотіли з нами знайомитись - це Ваша справа. Але наша справа - це побудова Великої України. Не захотіли - так і буде. Все. До побачення.

P.S.: не сподобалось yurij.zubar наша пропозиція опублікувати цей діалог і він вирішив зіграти на випередження та опублікував у себе на сторінці в фб пост про «каравул, вербують в секту» та тому подібне та ще й друзів долучив до захисту. Але ані він, ані його друзі так і не зробили головне - розібратися! Але це їх вибір. Ну а ми продовжуємо шукати однодумців та будувати Велику Україну. Кожному своє...

Інші статті з цього номеру