Думаю, багато хто помітив з наших матеріалів, що в процесі кадрової роботи наші люди часто отримують питання: «А чому саме зараз варто приєднатись до «Поступу», а не через рік-два, чи 10?» Це дійсно доречне питання. Але для кого доречне? Давайте розбиратись, чому, кому і коли важливо вступати в «Поступ». 

Отже, почнемо розгляд даного питання з того, як саме вступають люди в «Поступ».

Зараз зростання чисельності відбувається завдяки кадровому напрямку. І даний процес відбувається через пошук однодумців. Саме однодумців! Тому спочатку ми дізнаємось – чи погоджується кандидат із тезою, що сьогоднішня демократична система працює за формулою: «гроші-виборча компанія – вибори – прихід до влади – отримання грошей із прибутком». І якщо людина розділяє цю тезу – ми починаємо проходити Доктрину «Громадянська республіка» розділ за розділом. І тільки коли кандидат ознайомився із ідеологією, погоджується із нею, і не виникає жодних питань – тільки після цього підходить питання щодо приєднання до «Поступу».

Тобто, враховуючи наш підхід, нам не потрібні випадкові люди. Нам потрібні ті, хто вже на етапі пошуку, володіють схожими ідеями. І коли знайомляться з нашою Доктриною – погоджуються із нею. Тобто нам дійсно потрібні однодумці, що готові разом з нами втілювати у життя ідеї побудови Великої України. 

Коли є Ідея і ти її підтримуєш, в тебе немає запитання, чому приєднуватись саме зараз. Чи може трошки зачекати і вскочити в останній вагон. Коли ти поділяєш ідею, коли ти захоплений нею, то в тебе не виникають меркантильні питання, як його найзручніше все організувати для себе – і зайвого часу та сил не витрачати, і опинитись «вчасно». Цих питань не повинно виникати, якщо ти поділяєш ідею і бажаєш її втілення у життя. Тоді у тебе не виникає питання «чому», а є одне тільки питання «коли я можу приєднатись?» Бо чим раніше я приєднаюсь до команди, тим швидше ідея буде реалізована.

Чому до «Поступу» треба приєднуватись саме зараз і не чекати, бо «Поступ» - це єдина сила, що чітко розуміє проблеми в Україні (це демократична система влади, та її породження – олігархія), та має чіткий план, як їх подолати на шляху до побудови Великої України.

Інші статті з цього номеру