ПЕРШИЙ ВАРІАНТ – ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЛАВ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСТУП»! На сьогодні ГО «Поступ» є єдиною організацією яка:

Знає в чому головна проблема України!

Це демократична система формування влади, яка працює по формулі: «ГРОШІ – ВИБОРЧА КОМПАНІЯ – ВИБОРИ – ОТРИМАННЯ МАНДАТА ДЕПУТАТА – ВИТЯГУВАННЯ ГРОШЕЙ ІЗ ПРИБУТКОМ». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад) і побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!

Має конкретний план, який викладено в Доктрині «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА».

Дивитись за посиланням.

Рухається згідно затвердженого плану!

Громадянська організація «Поступ» будує Велику Україну. І громадяни України, які бажають долучитися до побудови Великої України, можуть вступити до «Поступу» і разом будувати Велику і сильну Україну. У випадку, коли людина з тих чи інших причин не бажає долучатися до лав громадянської організації «Поступ», може обрати іншу організацію.

ДРУГИЙ ВАРІАНТ – ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЛАВ БУДЬЯКОЇ ІНШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, ЩО ТЕЖ МАЄ НА МЕТІ ПОБУДОВУ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!

Для цього треба розібратися, які організації є в Україні, які в них цілі та чи дійсно вони роблять те, що декларують, та приєднатися і разом рухатися шляхом побудови Великої України! У разі, якщо людина не знайшла таких організацій, то є інша можливість - створити свою власну організацію.

ТРЕТІЙ І ОСТАННІЙ ВАРІАНТ – СТВОРИТИ СВОЮ ВЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ І БУДУВАТИ ТАКИМ ЧИНОМ ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!

Останній варіант самий важкий. Адже треба створити свою власну ідеологію, яка передбачає наявність певного бачення, плану реформ, мети, нової моделі влади. Побудувати ідеологічну масову організацію, яка і буде втілювати усе задумане. А потім отримати підтримку народу, пропагуючи свої ідеї. Що швидко не буває.

Кожен громадянин має свідомо зробити свій вибір, адже Батьківщина в нас одна. Якщо громадянин не обирає для себе один з трьох варіантів, то він є соціальний дрон. Саме від соціальних дронів завжди всі проблеми в усіх країнах, в тому числі і в Україні.