Змінити систему влади. Що це означає? Це означає, що демократичну систему влади треба ЛІКВІДУВАТИ! Тобто, якщо коротко – «Демократію ГЕТЬ!». Тобто зробити так, щоб принцип «гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком» перестав діяти. Ось саме таке гасло і є на даний момент робочим гаслом громадянської організації «Поступ». Саме це гасло ми і розмістили на бігборді на в’їзді в Київ влітку цього року.

А через деякий час нас чекав сюрприз. Виявляється, що є така контора, яка називається «Держпродспоживслужба». Яка, виявляється, є цензором політичної та громадянської діяльності. І вона, користуючись повноваженнями, які є в законі «Про рекламу», взяла на себе функцію вирішувати, яка громадянська реклама нормальна, а яка ні. Ось вирішила ця контора поставити в стойло громадянську організацію «Поступ». Вона накрапала цілу справу щодо того, що бігборд «Демократію ГЕТЬ!» порушує норми чинного законодавства.

Яким чином все це аргументується, важко написати. Тут треба самому прочитати. Тому ми й вирішили опублікувати експертний висновок. Експертний висновок, на підставі якого «Держпродспоживслужба» хоче намалювати «Поступу» штраф в розмірі 69 тис. грн. Ось, будь ласка, цей експертний висновок. Зверніть увагу, що він зроблений якоюсь громадською організацією (!!!) «Всеукраїнська рекламна коаліція». Тобто одна громадська організація виступає як експерт з діяльності іншої громадської організації. А державна контора під назвою «Держпродспоживслужба» бере такий висновок і на підставі нього хоче перешкодити «Поступу» йти курсом ліквідації демократичної системи влади і, відповідно, олігархії.

Наводимо фото-копії експертного висновку.

Шановні, нам нічого іншого не залишається, як розпочати довгий процес громадянського розслідування.

Щоб розібратись, хто вирішив перешкоджати громадянській діяльності «Поступ»? Чому він так вирішив? І якщо в результаті стане зрозуміло, що це робилось свідомо, то зробити так, щоб всі фігуранти, які були причетні щодо перешкоджання законній діяльності громадської організації «Поступ», були засуджені за статтею 170 Кримінального Кодексу України. Виходячи з наведеного, для початку, ми вимагаємо від «Держпродспроживслужби» відповісти на такі запитання:

 

1. Чи погоджується «Держпродспоживслужба», що демократична система влади фактично працює за формулою: «ГРОШІ —› ВИБОРИ —› ПРИХІД ДО ВЛАДИ —› ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ІЗ ПРИБУТКОМ»?

2. В законі «Про рекламу» написано, що «реклама - це інформація про особу чи товар». То що тоді «демократія»: товар чи особа?

3. До яких саме дій, які порушують закон, може закликати гасло «Демократію геть!»?

4. Як «Держпродспоживслужба» розуміє термін «демократія»? Якими джерелами (конкретно) це розуміння підтверджується?

5. У ст.1 Конституції України зазначено, що Україна є суверенна і незалежна, ДЕМОКРАТИЧНА, соціальна, правова держава. Питання, як «Держпродспоживслужба» та їх експерти розуміють, що таке «демократична держава»? І яким нормативним актом це розуміння підтверджується?

6. Яким Законом України заборонено закликати до зміни державного ладу і закликати змінювати Конституцію України, і змінювати державний лад і Конституцію ненасильницьким шляхом?

7. Хто приймав рішення про залучення громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція» бути експертом щодо діяльності організації «Поступ»?

8. Надати перелік експертних висновків, із вказанням дат, назв організацій, по яким громадська організація «Всеукраїнська рекламна коаліція» давала експертні висновки на запит «Держпродспоживслужби».

9. Надати інформацію, з яких джерел фінансується діяльність громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція»? Якщо такої інформації нема, то прямо сказати, що «Держпродспоживслужба» не знає, хто фінансує діяльність зазначеної громадської організації.

10. Надати інформацію чи були факти фінансування громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція» зі сторони держави чи зі сторони «Держпродспоживслужби».