Іноді нам задають таке питання: «Чому ви вважаєте, що при Громадянській республіці буде жити краще, ніж при демократії»?

Дане питання нам задають люди, які, як мінімум, не розібралися в нашій Доктрині, а, як максимум, її взагалі не читали.

Ми ніколи і ніде не говорили, що при Громадянській республіці буде краще або настане рай в країні.

І в Доктрині у нас цього не написано. Ми завжди наполягаємо на тому, що за демократичної системи влада завжди була, є і буде олігархічної. Але ніяк не влада громадян своєї країни. Демократія завжди породжує таку схему: гроші — вибори — влада — повернення грошей і так по колу. При демократії Громадяни взагалі не впливають на владу. Ми завжди стверджуємо те, що для того, щоб в країні керували громадяни, а не маріонетки продажні, потрібно міняти систему управління влади.

Так ось, Громадянська Республіка — це та система, за якої Громадяни впливають на владу.

Суть якої ґрунтується на трьох постулатах:

Постулат №1: Кожен громадянин має право брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.

Постулат №2: Кожен громадянин зобов'язаний брати участь в управлінні своєю державою особисто або через делегата.

Постулат №3: Управління державою здійснюється через систему громадянських рад, куди делегати делегуються, а не обираються на виборах.

Саме при цій системі країною будуть керувати громадяни своєї країни. А от як громадяни накерують то так і буде. Добре ми будемо жити або погано при Громадянській Республіці — все буде залежати тільки від Громадян! І тоді лаяти або хвалити ми так само будемо тільки себе, але розуміти що це від нас залежало! Все в наших руках, тільки при Демократії — все це віртуально, а от при Громадянській Республіці — це все реально!

P.S. Для багатьох зараз простіше сидіти нічого ні робити, ні за що не відповідати. А якщо, щось не так, так це винен хтось (президент, депутати, міністри і ін.), але не я. І, на жаль, багатьом в нашій країні саме так жити зручніше.