За незалежності багато землі було роздано, багато було хитрими схемами продано товстим гаманцям, а багато хто так і не отримав ні шматочка. Тобто справедливого поділу української землі не було. А справедливість має бути, адже кожен громадян України має від природи повне право на рівний з усіма шматок землі. ЦЕ ФАКТ №1.

Україна володіє найбільшими в світі чорноземами, та знаходиться в центрі Європи. А зважаючи на темпи зростання населення на Землі, через 10 – 20 років харчі стануть самим ліквідним товаром, а значить наша земля стане куркою, що несе золоті яйця. Цього не розуміє лише дурень. ЦЕ ФАКТ №2.

Ефективність використання землі не залежить від права власності. Світова історія знає приклади, коли земля була приватною і ефективно використовувалася, та коли земля була державною і не менш ефективно використовувалась. Значить, продавши всю землю в приватні руки, ми не можемо гарантувати її ефективне використання. Наголошуємо, що необхідність продажу землі ніяк не пов’язана з ефективністю її використання. І не розуміють це тільки дурні!!! ЦЕ ФАКТ №3.

Абсолютно нема жодної гарантії, що всю нашу українську землю з часом скупить пан Рокфелер або Ротшильд, і візьме засіє її осотом, скажімо. Що тоді? Що ви, нещасні та босі українці зробите з кланом «ротшильдів» і «рокфелерів»?! Заберете? Націоналізуєте? А що якщо вам вони візьмуть і відключать SWIFT, скажімо? Або MASTERCARD, або VISA?!Повернетесь у первіснообщинний лад? ЦЕ ФАКТ №4.

За що ви маєте продати нашу українську землю? За паперові доляри чи електронні євро? Тобто ви хочете продати самий ліквідний і дорогий товар за папір або взагалі за цифри на уявному комп’ютері?! Ви дійсно маєте розум? Сумніваюсь. ЦЕ ФАКТ №5.

І таких фактів ще можу привести стільки ж, але, думаю, для розумної людини досить, а для дурня мало буде завжди.

З контраргументів щодо продажу землі чути лише одне – у землі повинен бути господар, який повинен мати можливість продати землю або внести її як грошову заставу, і тільки він зможе навести лад. Це все дурниці, світ змінився і тепер все інакше, ніж було сто років тому.

А тепер про хороше.

Ви хочете стати фермером і вирощувати щось. Держава Україна створює державний земельний банк, тобто вся земля у власності держави. Ви берете у державного земельного банку в оренду на 50 років сто гектарів землі і садите там своє щось. А якщо вам треба кредит для розвитку свого бізнесу, то ви його берете під заставу майбутнього урожаю, під заставу права оренди на землю, під заставу техніки, під заставу якогось нерухомого майна і т.д. Все можна вирішити.

Поки ви виконуєте свої зобов’язання, то ви спокійно орендуєте землю і платите державі Україна податки та збори. Як тільки ви порушили умови договору оренди, то з вами розірвали стосунки і земля пішла до іншого фермера.

P.S. Ніхто не має права позбавити наших нашадків своєї рідної землі. Народ, що втратить землю приречений на вічні мандри та цілковите забуття. Кілька сот років тому Манхеттен був куплений у дикунів індійців за 60 гульденів (близько 24 доларів). Де тепер дикуни? І що тепер є Манхеттен?