Кілька років тому я написав статтю, давши їй назву «Кадри вирішують все». І вже тоді було очевидно, який ганебний шлях у розвитку державобудування взяло на себе керівництво держави. Непрофесіоналізм, кидалово, рішалово, кумівство, сватівство, відмивання капіталу, «прихватизація» – це основні напрямки «роботи» влади. І це все – далеко не повний перелік. Бо кожні п’ять років проходять вибори, змінюються президенти, міняється влада, – а курс державобудування на міняється.

Й держава падає все нижче і нижче. Особливо це помітно зараз – під час епідемії на коронавірус. Треба чесно сказати, що такого дилетанства, такої непрофесійності та цинізму за всі роки незалежності України ще не було.

А що далі? А далі, якщо різко не змінити курс державобудування, Україну чекає повний крах. Аж до втрати незалежності включно. В кращому випадку – новий майдан, нове кровопролиття, нові надії. Ви там, зверху, задумайтеся.

Адже теперішня ситуація в світі виявила, що навіть з великим капіталом можна не врятувати свою душу. Задумайтесь, панове, задумайтесь. Вам і вашим дітям тут жити.