Уявіть собі, що одна нога йде прямо, інша назад, а тіло вліво. Уявили? Правда, смішно? То чому ж ми досі живемо з цією ідіотською демократичною системою, що ратує за розподіл влади?

Депутати приймають ідіотські закони, бо їм начхати на народ, який їх обрав. Виконавча влада чухає макітру, бо не розуміє, як це перетворити в життя, але все одно щось вигадує, бо треба працювати. Ну а судді взагалі живуть на іншій планеті і судять, як їм заманеться. Бо все віддається на розсуд судді. А тут ще й закони такі, що половина з них незрозуміла, і ніхто не поспішає брати відповідальність розтлумачити їх, а в половині випадків можна судити так, як вигідно. Бо «закон як дишло – куди повернеш, туди і вийшло».

Шановні громадяни, чи вам не набрид такий бардак в країні?

Навіщо нам ця клята демократична система з її договорняками і стримуванням важелів і противаг?

Нам не потрібна влада, яка не може керувати державою і постійно виправдовується то «папєрєднікамі», то недостатністю повноважень!

Нам потрібна влада, яка керується логікою, справедливістю та працює в інтересах громадян і держави. Вона контролює усі три гілки влади (законодавча, виконавча та судова) та у разі необхідності швидко корегує закони, розпорядження і дії. У разі необхідності знімає аматорів, та замінює їх професіоналами. Винних саджає, ефективних нагороджує. Влада повинна бути ефективна та дієва.

А це значить, що уся влада працює, як одна команда, однаково розуміє шлях задля перемоги на шляху до ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ! Досить обіцянок, шоу та балачок. Нам потрібна нова система «Громадянська Республіка», де громадяни фактично керують державою, а не так як за демократії, лише потрібні, як вівці, що віддають шерсть та нагулюють м'ясо для олігархів.

МИ ПРОТИ ДЕМОКРАТІЇ!
МИ ПРОТИ ПОДІЛУ ВЛАДИ!
МИ ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!