Під кого має лягти Україна? Зрозуміло, що не під кого! Україна має бути самостійною і потужною державою. Так, має. Але такою не є. І поки вона такою не стане, то буде завжди боротьба серед інших країн, хто буде впливати на політику України. Хто буде хотіти контролювати наш уряд і вказувати, що йому необхідно робити. Так відбувається із усіма слабкими країнами. Так відбувається зараз і з Україною.

До тих пір, поки Україна не стане сильною країною, так буде відбуватись і далі.

Незалежність народ України отримав в 1991 році. За цю незалежність ніхто не боровся. Вона просто впала з неба, як божий дарунок. І зразу з 1991 року розпочалася боротьба за Україну між іншими, більш потужними державами. В результаті боротьби в 2014 році Україна потрапила під вплив США. Крім того, за цей вплив довелось розрахуватись із Росією частиною українських територій.

Гарно це чи погано? Можливо, погано. А може й ні, може це кращий варіант? Якщо це зло, то яке зло для нас краще: бути під впливом Росії чи США, якщо самостійними не здатні стати? Що нам може дати цей протекторат? Якщо ми поки-що не здатні бути самостійними по факту, то з ким ми маємо бути?

На ці запитання відповіді може дати досвід історії. Світ знає багато прикладів, коли імперії пожирають більш слабкі держави.

Найбільш яскраві приклади, про які знають всі, – це процес експансії двох могутніх імперій. Перша – Римська імперія, друга – імперія Чингіз-Хана. І Рим, і монголи завойовували все, що могли. Ці дві імперії завоювали всі країни, до яких тільки могли добратись. Вони обидві діяли безжально, без всяких компромісів. Підкорюючи всіх, хто траплявся на їх шляху. А тих, хто не хотів коритись – знищували. Це історичний факт, який, мабуть, знають і діти в дитячих садочках.

Тепер проаналізуємо наслідки для тих, кого захопили ці імперії. Теж, всі знають зі шкільної історії, що Рим ніс разом із загарбленням і розвиток культури, ніс цивілізацію. А коли завоював Грецію, яка мала більш високий рівень розвитку культури, то почав переймати культуру підкореного грецького народу, асимілював її із власною культурою. І далі розповсюджував. Що робили монголи? Нищили! Все що попадалося їм на шляху. Все прогресивне, що з ними стикалось, зразу в’яло, зничтожувалось. Після розпаду Римської Імперії було п’ятсот років темних років. Поки знову не почався розквіт, який поступово дійшов до рівня минулої імперії. Але ще навіть і досі є місця, де народи не дійшли до рівня культури римлян. Тобто при загарбленні Римом йшов прогрес, а після розвалу Риму йшов регрес. З монголами все відбувалось навпаки. Після завоювання монголами – народи потрапляли в темні віка. Розвиток культури, науки, економіки зупинявся. Що спричиняло уповільнення людського прогресу на цих територіях. Лише після послаблення гноблення монголів починався поступовий розквіт.

Зовсім недавно розвалився СРСР. Так, СРСР був могутньою імперією. В першу чергу, військовою. Підібрав під свій вплив велику кількість народів і країн. Просте запитання: хтось бачив позитивний прогрес в цих країнах під час протекторату СРСР? Так, промисловість розвивали. Але промисловість не для того, щоб підвищувати якість життя громадян. А для того, щоб збільшувати військову могутність. Загарблення. Це була єдина мета розвитку промисловості. З іншого боку, зі сторони США також йшла експансія. Але головним чинником цієї експансії була експансія капіталів. Так, військова могутність також ставилась на самий високий рівень. Але ця могутність слугувала і слугує зараз не просто загарбленню, а саме забезпеченню експансії капіталу. Комуністи б сказали, що військова могутність забезпечувала і забезпечує розвиток інтересів експлуататорів.

Мабуть, вже всім стало зрозумілим, під впливом якої держави зараз Україні краще бути, якщо вже країна сама не здатна швидко стати могутньою?

Росія в значній мірі стала послідовником СРСР. Чому час іде, а Росія все далі й далі продовжує економічне падіння? Чому економічні дива відбуваються будь де в світі, але тільки не в Росії? І чому саме це тягне в прірву всіх, хто попадає в коло тяжіння Росії? Тут теж відповідь є. І дуже проста. Бо навіщо ламати голову урядові Росії, розвивати економіку, бігати по всьому світові щодо пошуку ринків збуту російських товарів, якщо можна просто сидіти на нафті, газові та інших колосальних природних ресурсах? Так, саме ці колосальні природні ресурси і стали головним чинником нерозвитку Росії. І всі, хто буде попадати під її вплив, будуть також розвиватись подібно. Тому для України вкрай важливо відірватись від такої мрячної перспективи. Тільки розвиток своєї власної країни і досягнення її високого рівня може привести до справжньої незалежності і могутності. Так, спочатку необхідно висмоктати все корисне, що може дати протекторат США. І використати це на розбудову власної могутності. І от вже коли Велика Україна стане реальністю, то можна говорити про рівноправні відносини з будь-якою країною світу, в тому числі і з Росією, і з протектором – США. І не виключений факт, що в цьому випадку сама Росія попаде під вплив Великої України. Що й стане новим обертом цивілізаційного руху, коли скито-слов’янська цивілізація знову про себе заявить на весь світ.