У сьогоднішньому вигляді робота по зовнішніх кадрах ведеться близько 4-х років. До цього організація збільшувалася за рахунок залучення до організації друзів та знайомих. Однак, друзі/знайомі – ресурс вичерпний. Тому такий метод має свої межі. Сьогоднішня ж робота, фактично, має необмежений потенціал. В нашому розпорядженні весь Фейсбук. Можна писати кому завгодно пропозицію ознайомлення з нашим рухом, і це не займає багато часу. Нікого не потрібно переконувати. Цікаво людині – продовжуємо діалог, ні – діалог припиняється, так і не розпочавшись.

На відміну від залучення друзів, де потрібно було проводити тривалу агітаційну роботу, тут нікого не треба переконувати. Ми просто перебираємо людей, шукаючи тих, які нам потрібні.

Що дає така робота? Мінімум – ця людина про нас дізналася. Наше повідомлення – це аналог листівок, які роздають біля метро. Ми повідомили людині про своє існування. Далі, якщо людина зацікавилася, то вона «лайкне» нашу сторінку на Фейсбуці та дасть електронну адресу. Таким чином, вона потрапляє в наше інформаційне поле. А далі, якщо вона наш однодумець і не соціальний дрон, – долучається до наших рядів.

Чому нам потрібно, щоб вся організація працювала в цьому напрямку? Бо зростання кадрової чисельності – це наша спільна справа. Чим більше людей стартує діалоги, тим більшу аудиторію ми охоплюємо. І все більше і більше людей дізнаються про нас та потрапляють в наше інформаційне поле. І, як результат, поповнюють наші ряди. І це вже не просто «друзі». Це однодумці, які прийшли на ідеологію, а не з поваги до товариша.