Жодного хисту чи спеціальних навичок роботи в соціальних мережах не потрібно. Достатньо лише елементарного знання Фейсбуку (ФБ), необхідного для повсякденного користування. Члену команди потрібно лише знайти людину на ФБ (бажано з Києва) і направити їй шаблонне повідомлення з пропозицією ознайомитися з нашим рухом. Якщо після цього повідомлення людина погодиться понайомитися з нами, їй потрібно буде відправити інше шаблонне повідомлення з пропозицією дати електронну адресу для розсилки.

Якщо адресу дає — треба буде занести її до таблиці. Якщо ж людина відмовляється, її можна відправляти в архів, нічого не відповідаючи. На першому етапі це все, що потрібно. Нічого складного НЕМАЄ. Навички потрібні не більші, ніж для спілкування з друзями у ФБ.

Другий етап передбачає, що через місяць після отримання адреси, людині необхідно знову написати, запитати, чи отримує газету і якщо так, то чи згодна з нашим курсом? Якщо не згодна —прощаємося. Якщо згодна — запитати чи є якісь перешкоди для її залучення до нашого руху? Якщо людина погоджується долучитися — робота зроблена. Робота по кадрах — це просте спілкування на ФБ. Ніякого НЛП чи спеціальних функцій ФБ використовувати не потрібно. Займатися цим може будь-хто.

Інші статті з цього номеру