Сьогодні безліч експертів розказують нам щодо необхідності чи відсутності необхідності до когось чи до чогось приєднуватись. І кожен наводить десятки аргументів чому так чи інакше треба робити.

Розберімося в цьому питанні.

Отже, жодна людина зі здоровим глуздом не буде сперечатись із тим фактом, що слабкий ніколи не буде диктувати волю сильному, що слабкий завжди підкоряється сильному, що слабаків ніколи й ніде не поважають, що за слабаків завжди все вирішують і ніколи не питають їхню думку (а якщо й питають, то просто не зважають на неї під час прийняття рішення), що слабаки завжди є суб'єктами, а не об'єктами. Це прості жорсткі світові правила.

Так от, зважаючи на ці правила можна підсумувати, що поки УКРАЇНА є слабкою, а вона сьогодні є слабкою і це беззаперечний факт, то ми не повинні нікуди й ні до чого приєднуватись. Тобто, нам не треба ні НАТО, ні Евросоюз, ні щось подібне. Ну, не потрібні ми там нікому, а якщо й потрібні, то виключно як сировинний та людський ресурс або випробувальний полігон. Адже ні про яке рівноправне партнерство не йдеться взагалі. Чудовим підтвердженням є Будапештський меморандум 1994 року щодо захисту від сторонньої агресії. Меморандум є, агресія є, а захисту немає.

Звичайно, Україна повинна співпрацювати зі світовими геополітичними структурами. Ми не можемо жити відокремлено, адже ми – центр Європи. Але про вступ, як повноправного партнера, не йдеться. Всі ці розмови навколо вступів туди чи туди це все пустопорожні балачки.

Сьогодні головним завданням УКРАЇНИ повинно бути створення багатої, потужної та процвітаючої країни  УКРАЇНА. Ми повинні стати реальним світовим гравцем на геополітичному просторі. Нас повинні почати поважати та боятись. Без всього цього ми так і залишимось країною третього світу. Тобто, сьогодні у Світі є ТОП-20, а є всі інші, думка яких нікого не цікавить.

Пастуха не цікавлять думки та бажання отари овець, адже, в кінцевому результаті, всі вони підуть на шерсть та м'ясо.

Наше найближче завдання ввійти в ТОП-20. А для цього ми повинні відсторонити від влади олігархію разом із ліквідацією демократії. Адже саме демократія дає олігархії завжди безпрограшний варіант завдяки формулі «ГРОШІ → ВИБОРИ → ПРИХІД ДО ВЛАДИ → ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ». І теперішні вибори – чергове тому підтвердження. Саме демократія сьогодні є тим гальмом на шляху до світлого майбутнього.

Без зміни системи влади УКРАЇНА ніколи не здійснить такий необхідний прорив вперед на зразок Сингапуру. А він нам ой як потрібен. І у нас є всі можливості (геополітичні, людські, природні ресурси) його здійснити.

Умовою цього є лише одне – ідея повинна оволодіти масами, тобто, українці повинні захотіти побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ й бути готовими за неї боротись. Інакше ми так і залишимось на невідомих сторінках світової історії. Зважаючи на наше яскраве минуле ми можемо  бути тими, хто пише історію СВІТУ!

ВЕЛИКІЙ УКРАЇНІ бути...