ПРОДОВЖЕННЯ. ПОЧАТОК В ГАЗЕТІ "ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА" №788.

Громадянська організація «Поступ» завжди відкрита і готова роз'яснювати громадянську ідеологію. Іноді в організацію вступають люди, які не повністю розібралися з ідеологією, або зовсім не розібрались. А потім виявляється, що і не бажають з нею розбиратися. В них є своє бачення і розуміння на все. Це, мабуть, гарно, що є своє бачення і розуміння, але не завжди відповідає нашому курсу. Тому такі люди через деякий час залишають організацію. Але не просто залишають, а при цьому вважають за потрібне підводити під своє рішення якісь обґрунтування.

 

Наводимо Вам один з таких прикладів та відповідаємо на ті закиди, які ми отримали.

Омана, уривок з листа ШИРОЧКІНА В.С.

«Агітуючи на приєднання до ГО «Пocтyп», я спiлкувався з десятками знайомих мені активiстiв, прихильникiв змiни дiючої системи влади, і у всiх випадках такого діалогу я понiс тiльки моральні втрати. Всі мої спiврозмовники категорично не сприйняли Доктрину»

Відповідь члена Виконкому ГО «Поступ» Тація Дмитра:

Коли людина розуміє і підтримує ідеологію, упевнений в досяжності поставленої мети та постійно діє, то його ніхто не може зупинити на цьому шляху. Як правило, люди не досягають успіху у будь-чому, не тому, що не можуть, а тому, що самі дуже рано зупиняються.

Я вже кілька років систематично веду роботу по поширенню ідеології «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА» і пошуку однодумців. Я кожного дня пишу декілька повідомлень незнайомим людям у фейсбуці з пропозицією ознайомитися з нашою ідеологією, без будь-яких сподівань. Бо така робота подібна до праці золотошукачів, які просіюють тони породи задля того, щоб намити невелику кількість ЗОЛОТА!

Я розумію, що переважний відсоток людей НЕ ГРОМАДЯНИ в правильному сенсі розуміння. Їм не цікава політика, їм не цікава Україна і її подальша доля. Вони живуть, працюють, спарюються і розважаються в межах своїх можливостей.

Є менша, але теж досить величенька купка людей, які усе знають, усе критикують та нічого не роблять для змін. Це такі собі ПРОХФЕСОРИ, з якими немає сенсу спілкуватися і щось доводити, бо не можливо налити воду у повну склянку, бо вона повна!

А є ГРОМАДЯНИ! Вони розумні, відкриті і діють або готові діяти. Таких людей за різними оцінками є усього до 20% в суспільстві. ГРОМАДЯНИ, як правило, ніколи не критикують інших ГРОМАДЯН, навіть, коли не згодні з їх шляхом, бо розуміють важливість дій, а не пустопорожніх дискусій. ГРОМАДЯНИ знають ціну дій і тому просто роблять свою справу. НАВІТЬ, ЯКЩО ШЛЯХ НЕВІРНИЙ, АЛЕ ЦЕ ЇХ ВИБІР І ЇХ ШЛЯХ. І, як показує досвід, такі ГРОМАДЯНИ приєднуються, тільки коли самі про це вирішують.

Тому ми, поступівці ведемо кропітку роботу і шукаємо тих українців, які є ГРОМАДЯНАМИ. Тих ГРОМАДЯН, які готові підтримати нашу ідеологію і разом з нами рухатися на шляху побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ.

Тому такі  дії людини схожі на золотошукача, який попрацював деякий час на промиванні золотоносної руди і не отримав ні крупинки золота. Втомився, змерз, та, ще й наслухавшись порадників, вирішив, що це невдале місце. А, можливо, і невдала справа.

Я разом з громадянською організацією «Поступ» кожен день працюю над створенням ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ, і мене не цікавить реакція оточуючих, бо я знаю, що я роблю, навіщо і впевнений у перемозі. Я ДІЮ, Я ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! А ЩО РОБИШ ТИ?