На сьогодні в організації "ПОСТУП" є лише два головні напрямки діяльності:

 - кадрова робота (пошук нових людей і включення їх в роботу).

- пропаганда (розказувати про ідеологію ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА якомога більшій кількості людей, пояснювати і ще раз пояснювати).

                Все інше або не наближає нас до мети і є не суттєвим, або так чи інакше є піднапрямком головних двох.

                Іншими словами, стоїть завдання зробити так, щоб абсолютно всі члени організації "ПОСТУП" працювали і по кадрам, і по пропаганді, і без ніяких там «не хочу, не люблю, боюсь чи не знаю.” Є таке слово “ТРЕБА”. А це значить: включаєш і силу, і волю, і силу-волі, і береш та робиш. Але це все спрацює, лише якщо ти хочеш нашої спільної перемоги в побудові Великої України.

                Хтось може сказати, що він буде працювати лише в одному з напрямків. Давайте розберемо таку ситуацію.

                Приклад. Людина буде працювати лише по пропаганді. Що в такому випадку буде відбуватись? Пропаганда буде поширюватись однозначно, все більше людей буде про нас дізнаватись, але в Поступ ніхто вступати не буде, бо ми займаємось лише пропагандою. З досвіду можемо стверджувати, що самі люди ніколи в Поступ не вступають. І поступово організацію будуть залишати люди, адже єдиним для більшості критерієм успіху є чисельне зростання, а раз нема зростання, то люди будуть розчаровуватись. І так поступово організація зменшиться до стабільного маленького ядра фанатиків. В такому випадку мета ніколи не буде досягнута.

                Другий приклад. Людина каже, що буде працювати лише по кадрам, тобто займатись приводом нових людей в Поступ. Що буде тут відбуватись? А тут випливає один важливий момент - людина не зможе займатись кадровою роботу без ведення пропаганди, адже щоб нова людина вступила в Поступ, то з нею треба провести велику роботу - розказувати, пояснювати, відповідати на питання. Але ж це і є та сама пропаганда.

                Висновок: кадрової роботи не буває без пропаганди!!!

                Отже, якщо людина працює по кадрам, то вона одночасно і веде пропаганду.

                А це значить, що варіант, коли хтось займається лише пропагандою без кадрової роботи, нам не підходить. Нам потрібні люди, які будуть займатись кадровою роботою і одночасно вести пропаганду.

                Лише створивши таку монолітну команду, ми зможемо досягнути мети - побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ.