Нам часто кажуть, що є ще багато організацій, подібних Поступу, котрі теж виступають за зміну системи влади, і нам потрібно з ними співпрацювати і об'єднуватися для якнайшвидшого досягнення мети.Так ось, організацій, подібних Поступу немає, принаймні, ми про них не знаємо.

Існує дуже багато громадських організацій, які пишуть свої програми, розповідають про те, що потрібно міняти систему влади, але ніхто з них не показує реальний шлях зміни й не говорить, що саме означає «зміна системи влади», не показує головну причину проблем в Україні — олігархію. Жодна з цих організацій не стверджує чітко, як прибрати олігархію.

Ми ж відразу показуємо, що існує демократична формула: «Гроші → вибори → прихід до влади → повернення грошей з прибутком». А для того, щоб прибрати олігархію з влади, потрібно змінити систему влади, тобто ліквідувати демократію. Більше про це не говорить ніхто!

Що значить змінити систему влади? Це означає ліквідувати стару систему влади і встановити нову. У нас у країні під поняттям «змінити систему влади» всі розповідають про те, що потрібно привести до влади чесних, патріотично налаштованих і порядних людей.

Насправді зміна системи влади — це ліквідація демократії і побудова нової будь-якої системи влади (монархії, анархії, автократії).

Поступ пропонує будувати Громадянську республіку (більш докладно можна ознайомитися в Доктрині), тому якщо всі критерії Поступу співпадуть, то можна говорити про те, що є організації, подібні Поступу. На даний момент таких організацій ми не знаємо.

Якщо хтось знає організацію, яка за своїми критеріями збігається з критеріями Поступу, прохання, нам повідомити, разом легше йти до мети!

Щодо об'єднання і співпраці. Постає питання, з якою метою?

Об'єднань може бути два: тактичне та стратегічне.

  1. Тактичне — тимчасове, для якихось короткочасних цілей, наприклад, об'єднатися і разом піти на мітинг за все хороше, таке об'єднання може бути з будь-якою організацією, неважливо, які у неї стратегічні цілі, головне — підтримка теми мітингу.
  2. Стратегічне — об'єднання з організаціями, у яких стратегічні цілі чітко такі ж, як у нас.

Стратегічне співробітництво можливе лише з ідеологічними структурами, і тільки на основі єдиної ідеології, не може ж об'єднатися структура, яка виступає за монархію (за царя) зі структурою, яка виступає за анархію (за свободу), неможливо таке, так само і у нас. Ми — чітко ідеологічна структура, яка стоїть на певній ідеології і співпрацювати ми можемо виключно з такою ж структурою, у якої така ж ідеологія.

Ми не можемо співпрацювати з організаціями, які пропагують, що змінять систему влади, як тільки прийдуть до влади, але у них немає чіткої ідеології. Що вони будуть будувати? Вони просто хочуть до годівниці, а там видно буде...

У Поступа є ідеологія і чіткий план дій, і коли ми прийдемо до влади, ми не будемо висмоктувати ідеологію з пальця, вона вже викладена в Доктрині, ми будемо діяти.

Приєднуйся до нас! Ми за Громадянську республіку!