
Люди діляться на два типи – люди, що хочуть міняти щось в країні і люди, яких по факту все влаштовує. Звісно писатиму тільки про перших. Кожен, кому набридла несправедлива, незрозуміла, наскрізь просякнута корупцією система, задає собі періодично одне і те саме питання. Що може зробити звичайна людина, щоб допомогти Україні? Найактивніші з цих людей не зволікаючи вступають в різноманітні громадські організації і партії залежно від поглядів на проблему. Але чи достатньо просто вступити? Чи достатньо просто номінально підвищувати чисельність обраної організації? Авжеж ні! Якщо ти хочеш дійсно підсилити команду, що невпинно рухається до вашої спільної мети, ти мусиш працювати на спільний результат. Чим більше докладає зусиль кожен член команди тим більше росте ефективність роботи всього руху. При чому росте з урахуванням синергії. Тобто потужність організації росте в геометричній прогресії з кожним її членом, що включився в спільний робочій процес.
Давайте розглянемо на прикладі громадянської організації “Поступ” що саме має робити рядовий член організації, щоб максимально наблизити переможну мить Громадянської Республіки і Великої України?
По-перше, це внески. Кожен місяць людина має підтверджувати невеличкою сумою грошей свою участь в організації і підтримку ідеологічного курсу. Звісно будь які додаткові внески завжди будуть доречними, так як найкраще показують, що людина дійсно вірить в мету організації і бажає якнайскорішого її досягнення.
По-друге, це отримання періодичної кореспонденції від організації. Кожна поважна організація щотижня чи щомісяця видає інформаційну газету з внутрішніми новинами та ідеологічними статтями. Бути в курсі життя організації вкрай важливо для адекватної співпраці з нею.
І по-третє, це активна діяльність на всіх інтерактивних майданчиках, де присутня організація. Раніше це були виключно вуличні акції – мітинги, марші, автопробіги… Тепер до цього додались ще і віртуальні можливості контактувати з суспільством. У двадцять першому сторіччі розвелося безліч соціальних мереж різного типу та формату, які майже одразу стали інструментами пропаганди та агітації кожної громадської та політичної організації. Сьогодні від рядового членства вкрай бажано бути як мінімум на зв’язку в певних комунікаційних сервісах. Для ГО “Поступ” це поки що Viber, Facebook та електронна пошта. А як максимум приділяти увагу всім дискусіям та суперечкам у соціальних мережах де поширюються ідеологічні матеріали організації.
Отже лише кілька хвилин уваги, приділеної нашій організації на день, відчутно підвищують моральний дух всього членства і наближають нас до перемоги!