У Шевченківському районі столиці склалася ситуація, схожа на стан речей у багатьох інших містах України, коли державні органи ігнорують скарги мешканців, платників за комунальні послуги, на комунальників. У Києві так скаржаться на «Керуючу компанію з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста Києва», зокрема на Лагуту Юлію Вікторівну. Або ж, якщо скарги не ігноруються, то нікого з відповідальних не карають і реальні фінансові санкції не запроваджуються. Це переважно формальне констатування правопорушень. Шевченківська райдержадміністрація Києва входить до переліку інстанцій, що успішно не помічає численні правопорушення комунальників та нікого з ключових фігурантів не звільняє.

Воно й зрозуміло – як же можна звільняти колег, а можливо й співучасників? Але певний відсоток активних громадян району продовжує боротися з тим, що гроші, заплачені  з їх власних кишень, зникають незрозуміло куди.

У зв’язку з вищезазначеним звертаємося до українців з закликом не створювати хаос у форматі (рос.) «Награждение непричастных, наказание невиновных». Маються на увазі ситуації, коли громадяни приходять влаштовувати істерики та вимагати належного надання комунальних послуг від міських депутатів, як це постійно стається з депутатом Київради Бродським Олександром Яковичем. Це схоже на стрільбу з лука людьми з дуже поганим зором. Так, міськдеп (міський депутат) має певні обов’язки та відповідальність. Але команди міськдепів українських міст, як і співробітники пана Бродського, сприяють діяльності громадян, підтримують громадянську активність, а не роблять все за скаржників. Будь ласка, радьтеся, а не лайтеся – сліпою агресією ви лише допомагаєте халатним комунальникам. Надавайте міськдепам факти, складені акти і свідчення. До речі, комунальники Шевченківського району помічені у неетичному привласненні заслуг вищеназваного депутата Київради.

Українці, якщо ви прагнете захисту своїх прав, зокрема споживчих, то почніть діяти правильно. Вимагайте від міських депутатів та відповідальних державних органів підтримки вашої активності, а не чарівного вирішення усіх проблем. Саме тоді, нарешті, ви зможете чогось досягти. І, будь ласка, читайте пресу однодумців, наприклад нашу газету – тут ви знайдете відповіді на непрості запитання та поради стосовно громадянської активності, а не новини у стилі «Все добре, чиновники і олігархи нами піклуються, як нерозумними дітьми».