Шановний Арсене Борисовичу.

До Вас звертається громадянська організація «Поступ», яка має за мету ліквідувати демократичну форму правління та замість неї побудувати Громадянську республіку. І це звернення є яскравим свідченням підтвердження правильності нашого курсу.

Ще 7 листопаду 2015 року було скоєно злочин. Сутність самого злочину зараз вже не має значення. Це була крадіжка та шахрайство. Відповідну заяву було подано до Головного управління МВС України в м. Києві (Вх. 547 від 17.11.15р.). Кому все ж буде цікаво дізнатись суть справи, то її можна знайти в газеті «Громадянська республіка» №675.

Після подання заяви про скоєння злочину шановна наша поліція взагалі нічого не зробила щодо розшуку злочинців. Для того, щоб питання було вирішено, до різних органів МВС, Прокуратури, Адміністрації Президента (в тому числі і через ЗМІ) було направлено більше десятка (!) різних листів та звернень. Відписки від цих всіх органів справно писались, але питанням пошуку злочинців ніхто не займався.

В кінці кінців було отримано листа від Головного управління Національної поліції у м. Києві (Вих.№15898/125/23/1-17 від 23.10.17 р.), де зазначено, що «слідчим відділом Дніпровського управління поліції  у м. Києві розслідується кримінальне провадження №1201710004000905, розпочате 22.01.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. I ст. 185 Кримінального кодексу України». А також «слідчим управлінням вивчено стан досудового розслідування у вказаному провадженні та надано у ньому вказівки в порядку ст.39 КПК України». 

І все. Після цього нічого знову не відбувається, як і не відбувалось до цього. 

Шановний Арсене Борисовичу, Ви можете поставити крапку в цьому питанні? Чи ми з Вами та іншими державними установами будемо продовжувати переписуватись роками? Ясно, що в цій справі ніякого прогресу не буде. І продовжувати переписку немає сенсу. Чи Ви та Ваші підлеглі досі не зрозуміли, що ця справа з самого початку була індикаторна! Ми про це писали відверто! Ми з Вами бачимо факт, що звернення громадянина до поліції з приводу скоєння злочину не призводить до того, що справою будуть займатись. Це ФАКТ, який ми довели своєю індикаторною справою.

Тому ми пропонуємо: 

  1. Перестати робити відписки і НЕ ПЕРЕДАВАТИ цього листа вниз до відповідних територіальних органів поліції, як це робилося до цього моменту.
  2. Разом з нами проаналізувати причину того, чому саме так все відбувалось. Країна в нас одна, хоч ми з Вами представляємо інтереси різних прошарків: Ви — олігархії, а ми — середнього класу.
  3. Визначити відповідного відповідального працівника (або працівників) поліції, які б разом із нами проаналізували сутність зазначеної справи. З метою визначення, чого в наших теперішніх реаліях можна очікувати від поліції, а чого ні. Ми готові співпрацювати по цьому напрямку, бо, повторюємо, країна у нас ЄДИНА для Вас і для нас!

З повагою, 
Голова Ради ГО «Поступ» М. Твердохліб