В суспільстві почалася дискусія, що Президент Зеленський нечемно відреагував на слова Міністра оборони Британії Воллеса, який заявив, що Україні варто було б більше дякувати Заходу за вже надану зброю.

Зеленський відповів: "Я просто не знаю, що він має на увазі, як ще нам потрібно подякувати. Нехай він напише мені… Можемо зранку прокидатися і дякувати міністру особисто".

Потім розібрались, що слова Воллеса витягнули з контексту, і що його невірно зрозуміли. Конфлікт нібито вичерпано, але питання залишилось. Чи має Україна дякувати Заходу за всю ту допомогу, що нам дають? Миттєво знайшлась купа патріотів-рабів, які почали шипіти, що якщо ми так будемо реагувати на наших друзів, то залишимось без друзів і без допомоги. І що ніхто нічого Україні не повинен!

ПОМИЛЯЄТЕСЬ, ПАТРІОТИ-РАБИ!

Ось позиції з Будапештського Меморандуму про гарантії безпеки. Саме по ньому Україна ДОБРОВІЛЬНО позбавилась ядерної зброї ще в 1994 році.

Пункт 1. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії та Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами Заключного Акту НБСЄ поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України.

Пункт 4. …підтверджують їх зобов'язання домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з надання допомоги Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо Україна стане жертвою акту агресії або об'єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї.
(м. Будапешт, 5 грудня 1994)

Це означає, що всі ці зазначені країни мають не просто допомагати Україні в разі агресії, а і ВОЮВАТИ ЗАМІСТЬ НЕЇ!

Бо ядерна зброя - це зброя гарантії безпеки. Якщо Україна добровільно позбавилась такої гарантії, то всю відповідальність за її безпеку несуть ці гаранти!

Якщо б ми не позбавились ядерної зброї, то ніхто б на нас не нападав би. Або ж навпаки, сталася б ядерна війна з Росією. Так от щоб не було такої катастрофи - і було підписано цей меморандум.

Зеленський тут абсолютно правий!

А той, хто триндить про якусь невдячність України Заходу, – просто каже, що він нікчема, раб! Що визнає власну меншовартість! Це психологія рабів!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!