Про це повідомила голова Державної аудиторської служби Алла Басалаєва в інтерв’ю "Главкому". "Так, купували по 17 грн за штуку. Десяток – 170 грн.", – сказала вона. А що робити із цим?
Це те, що Міністр оборони Резніков розповідав 23 січня:
"Яйця – єдина категорія з каталогу, яка у додатку до угоди обраховується в штуках. Постачальник вказав ціну не за штуки, а за вагу яєць, коли переносив дані з однієї таблиці, де все було приведено до одиниці виміру на вагу, в іншу таблицю. Відповідно до нормативів кілограм яєць – це близько двох десятків штук в залежності від ґатунку (вага яйця за стандартом повинна складати від 42 г до 60 г). Ціна 170 грн. за кілограм яєць – це 85 грн. за десяток".
ЩО РОБИТИ?
Хтось почне розповідати, що, наприклад, "в нормальних країнах" відразу за це чиновник має піти у відставку. Хтось почне вимагати від Президента Зеленського звільнення брехливого міністра, який покриває корупцію в Міноборони, а може і сам очолює її. Хтось буде розповідати, що не можна буде голосувати за Зеленського на наступних виборах, якщо він не розбереться із своїм товаришем – Резніковим тощо.
Розповідати і балакати можна багато. Але все це нічого не змінить. Діюча влада спокійно себе почуває і чхати на всіх хотіла. Все. Вибір невеликий у громадян, які хочуть, щоб не було при посаді корупційних міністрів. Або чекати нових виборів і сподіватись, що може, нарешті, прийдуть нові, "чесні" і "порядні". Які чомусь за тридцять років так і не приходять. Або спробувати майданити. Але під час війни майданити - не дуже гарна ідея, нам зараз точно таке не потрібно.
От і виходить що НІЧОГО не можна зробити!? Бо діє демократична система влади. Яка змушує чекати нових виборів і сподіватись. Чекати і сподіватись.
НІ! Вихід є! Цю ганебну систему треба змінювати
При республікансько-громадянській системі все інакше. Там немає виборів. Є делегування повноважень. Які можна забрати у влади в будь-який момент.
Ми маємо побудувати Велику Україну на іншій системі формування влади - на системі Громадянської республіки.
Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"