Захід планує продовжувати нам допомагати, поки ми не переможемо.

Але тут є ряд питань. На які поки ніхто не дав відповіді.

Що буде означати перемога? Вихід України на кордони 91 року? А якщо вийдемо, а Росія не перестане воювати - що тоді? Вічна війна? Чи ми будемо воювати, поки Росії це не набридне?

І що, вона тоді підпише мир, де відмовиться від Криму? Хтось собі уявляє, щоб Росія підписала таку мирну угоду? Он вони вже 80 років не підписують мир з Японією, де мова йде про маленькі острови.

То що тоді перемога?

І ще питання. Чи одне й те саме під перемогою України розуміє Захід і сама Україна?

Можливо так, а можливо і ні. Але очевидно, що Захід, якщо і буде нам допомагати, то рівно до тих пір, поки сам для нас не визначить, що для нас має бути перемогою. Навіть в питанні визначення, що таке наша перемога – ми не є самостійними. І це результат багаторічного правління олігархії. Яка і досі продовжує правити!

Все це значить, що Велика Сімка буде нам допомагати не до "перемоги України", а до тих пір, поки не вирішить свої задачі, які вирішує за допомогою цієї війни. От коли вони повирішують все, що хочуть чи зможуть повирішувати, – тоді і оголосять, що Україна перемогла, війну завершуємо!

Лицемірство в світі як було весь час, так нікуди і не дівається.

Світ завжди ділився на країни (як і люди, доречі) двох категорій: на тих, хто гнобить, і на тих, кого гноблять! Якщо ти не в першій групі, то будеш у другій. А за те, щоб бути в першій - треба боротись.

У нас є два шляхи: почати реформи і будувати Велику Україну або просто зникнути, і як держава, і як народ.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!