на наш Спротив від 18 травня:

"Давайте не ділити на людей на кріпаків та панів, бо це комуністична срань, і проти цього зараз наші хлопці і воюють.
Давайте краще, замість того, щоб писати всяку ху#ню, донатити на ЗСУ!!!
Правило просте: не служиш - допоможи матеріально!
А різні наративи та різну уйню ми чуємо щодня по марафону".

Бачимо, що коментатор нічого не зрозумів, про що йде мова.

Перше: до кого коментатор звертається, щоб не ділити людей? До "Поступу"? Так "Поступ" нікого і не ділить. Це ми взяли з мережі повідомлення про поділ на кріпаків та панів. І його прокоментували. І це про НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ. Якщо в країні стало фактом, що є дві категорії людей - можновладці, для яких справедливість доступна, і всі інші - то мовчати про це можуть тільки ті, у кого рабська психологія!

Друге: людина пише про "просте" правило: не служиш – допоможи матеріально! Але ж це і так всі, хто вважає себе громадянином, роблять! І НЕ КРИЧАТЬ ПРО ЦЕ! І закликати до цього не потрібно. Бо ніхто і нікого не має закликати бути патріотом.

Третє: займатись країною громадяни мають завжди, а під час війни в першу чергу! І мова не про донати на війну, а про громадянську діяльність щодо розбудови країни. Громадяни повинні займати активну громадянську позицію. Мають розбиратись, які необхідно зробити економічні реформи та правоохоронної системи і ЗАСТАВЛЯТИ владу це робити або самими ставати владою! Не сидіти, закликати допомагати армії і більше ніхєра не робити, а саме об'єднуватись із іншими громадянами, долучатись до громадянських організацій і ДІЯТИ.

Як діяти? Якщо буде бажання і голова не тупа, то і розуміння з’явиться! Дорогу долає той, хто йде, а не той, хто якусь мораль базікає і всіх вчить, як треба робити!

Якщо громадянин думає, що хтось щось не так робить – то нехай сам зробить! Продемонструє власним прикладом, як треба будувати Велику Україну! І всі побачать, на що він здатний.

І останнє. Будь-яка перемога в будь-якій війні досягається тільки в тилу. Програти війну можна і на фронті, і в тилу, а от перемогти - тільки в тилу. І тільки шляхом розбудови потужної економічно-розвиненої країни. Яка буде здатна створити свою потужну армію і САМА її фінансувати, а не залежати від донорів, які потім перетворюються на хазяїв.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!