"Имел беседу с одним полковником в отставке, бывшим командиром мотострелкового полка. Он меня всерьез убеждал, что на Украине у нас все хорошо, мы наступаем, а ВСУ отступают. Мы ежедневно перемалываем тысячи украинских солдат и скоро Украине воевать будет некем. На мой вопрос, а он откуда берет такую информацию, он ответил, что внимательно следит за телевизионными новостями. А Интернет? Он ответил - у него дома есть компьютер, но он не умеет им пользоваться, а самое главное принципиально не хочет использовать вражеский Интернет поскольку там круглосуточно идет американская пропаганда.
И я с грустью подумал, что если даже бывший командир полка имеет такие суждения, то что говорить о настроениях большинства российских телезрителей.
А ведь подобные настроения в российском обществе в условиях провала СВО это прямой путь к катастрофе".

Бачимо приклад того, як діє ворожа російська пропаганда на своїх громадян через телебачення.

Пропаганда діє на всіх, але по-різному. Пропаганда - це лише розповсюдження певної інформації з метою вкласти в голову людей певні наративи.

Розумна людина не вірить жодній інформації без її критичного аналізу. Якщо хтось щось комусь транслює, то цей хтось робить це з якоюсь метою. І цю мету завжди треба чітко ідентифікувати.

Якщо на Росії навіть полковники такі тупі, то виникає просте питання – як така країна може мати якусь перспективу? І це ще раз підтверджує, що курс на повний розрив з Росією, який колись обрала Україна, – абсолютно вірний!

Головну перемогу в цій війні вже досягнуто ще 24 лютого 2022 року. Момент початку російської агресії став точкою неповернення до можливого гіпотетичного зближення із РФ. Це і є головна перемога. Тепер треба закріпити цю перемогу військовими, дипломатичними, а найголовніше – економічними засобами і рухатись в напрямку побудови Великої України!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!