І ці повідомлення повністю схвалюються суспільством. Влада робить вигляд, що проблеми відсутності справедливості в Україні не існує. Це небезпечно як для країни в цілому, так і для тих, хто владарює. Інстинкт самозбереження у влади відсутній. Чиновники вважають, що це просто загальні слова і їх конкретно це не буде стосуватись. Але Україна ніколи не була територією рабів. Рано чи пізно справедливість встановлюється за допомогою зброї народом.

Народу потрібна справедливість, яку влада не здатна забезпечити весь час існування України. Не законність, а саме справедливість. Нам іноді морочать голову, розповідаючи, що задача правоохоронної системи – це забезпечення законності! Ні! Той, хто таке каже – або сам дурень, або когось вважає за дурня! Задача правоохоронної системи – забезпечити справедливість, а не законність!

Закони пишуть і приймають депутати. В Україні діє олігархічна демократична система влади. Це значить що всі (!), без винятку, закони приймаються в Україні в інтересах олігархії. Тому вони і забезпечують "справедливість" і "законність" в інтересах саме олігархії.

На відміну від України, в країнах, де влада діє в інтересах народу, законність і справедливість співпадає.

Прямо зараз всі бачать яскравий приклад відсутності справедливості.

Арештовують головного суддю за астрономічний хабар. Йому було недостатньо зарплати в 670 тис. грн. на місяць. А потім збираються такі ж самі судді і "висловлюють йому недовіру". Хоча всі чітко розуміють, що вони нічим не відрізняються від цього хабарника.

Замість того, щоб весь верховний суддівський корпус саморозпустився як такий, що дискредитував себе і всю систему, ці судді продовжують сидіти своїми дупами на суддівських кріслах із півмільйонними зарплатами. Самі не йдуть і правляча влада їх не розганяє!

А з іншого боку військовим та ж влада знімає надбавки і розповідає, що це буде стимулювати армію.

За справедливість необхідно боротись. Її не дарують!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!