У Спротиві від 22 жовтня ми тезово описали сутність необхідних економічних реформ. Усі реформи складаються з трьох блоків (трьох китів).

Повторюємо другий блок:

"Кит другий: Єдина національна маркетингова стратегія (середньострокова перспектива).

Обирається мінімальна кількість найбільш перспективних магістральних галузей економіки (в ідеалі одна). Вони стають її локомотивом. Усі ресурси країни (політичні, людські, фінансові, духовні та культурні) направляються на розвиток цих галузей (галузі). Мета – зайняти провідне місце у світі. Це автоматично призведе до розвитку всіх інших галузей економіки.
Приклад: Україна має не просто виробляти сільсько-господарську сировину, а забезпечити високий рівень її переробки. Тобто, українські товари сільського господарства мають стати найякіснішими у світі".

Отримали такий коментар:
"Усі економічно розвинуті країни - індустріальні, а вже на другому місці сільське господарство, ви нічого нового не пропонуєте, Україна вже і так сировинний додаток".

Маємо сказати, що ми взагалі ніколи по економіці нічого нового не пропонували. Ми пропонуємо не нове, а НЕОБХІДНЕ. Те, що необхідно зробити для зростання економіки України.

А щодо того, що сільське господарство на другому місці, після індустрії, то це невірне розуміння. Це не просто виростити картоплю чи свиней і продати їх. Це – глибока переробка. Створення високої додаткової вартості. Тобто доведення продуктів до кінцевого споживача. А це – індустрія, це промисловість. Світовий попит на якісні продукти харчування збільшується і буде збільшуватись.

Як один з варіантів - в Україні можна зробити завершений цикл харчової промисловості. І перетворитися на світового лідера. Не зерно експортувати, наприклад, що можна вважати злочином, а найкращі в світі ті ж макаронні вироби. Щоб коштували, як космос, і за якими б ганявся весь світ. А для цього потрібно розвивати саме цю ПРОМИСЛОВІСТЬ, що потягне за собою і розвиток всієї економіки України.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!