В США три десятки демократів з нижньої палати Конгресу США звернулися з листом до Байдена, закликавши його посилити дипломатичний діалог з РФ, аби домовитися про припинення війни в Україні. Тобто, є офіційне звернення однопартійців до Байдена, щоб розпочати мирні переговори між США та Росією.

Білий Дім вже відреагував: сказав, що цінує стурбованість політиків і вважає, що Україна має бути в центрі будь-яких переговорів.

Бачимо два варіанти:

1) Внутрішня партійна домовленість, щоб відкрити шлях для Президента Байдена до початку переговорів. Тобто, потрібна чиясь ініціатива, а не Президента, що може розглядатись, як його слабкість. А так буде виглядати як відгук Президента на стурбованість своїх колег.

2) Всередині влади США зростає тиск на Байдена щоб завершити війну.

Це співпало із розкруткою істерії щодо провокації з “брудною ядерною бомбою”.

Необхідно сказати, що Президент США та його урядовці завжди казали, що війна має завершитись переговорами. Але не казали, коли це буде.

В самих США впливові особи вже прямо кажуть про дві принципові речі.

Перша. Війна не може завершитись військовим шляхом швидко, бо ані Росія, ані Україна отримати перемогу в найближчому майбутньому не зможуть.

Друга. Росія не буде ні з ким, крім США, проводити реальні переговори. Тобто, завершувати війну прийнятним миром можуть тільки США в переговорах із Росією.

Нагадаємо, що юридично шлях до переговорів для себе закрили і в ЄС, і в Україні. У Європі визнали режим Путіна терористичним, а з терористами переговорів не ведуть. А в Україні прийнято рішення Ради Нацбезпеки за підписом Зеленського, що ніяких переговорів Україна вести із Путіним не буде.

Для того, щоб долю України вирішувала сама Україна, а не за океаном, необхідно розбудовувати нашу державу. Сама вона не розбудується. І олігархічна влада цим не буде займатись. Це справа всіх громадян!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!