"Це детальний документ, який розрахований на час до 2027 року. Якщо говорити просто, ми маємо забезпечити таку систему гарантування справедливості та правопорядку для нашої країни, яка відповідатиме нашій меті вступу України в ЄС… і, що не менш важливо, гарантує ті основи нового суспільного договору, які очевидно окреслюються зараз при захисті нашої держави", – сказав Зеленський.

Це означає, що:

Перше: з 2019 року і до сьогоднішнього дня (чотири роки!) влада Президента Зеленського ніякими реформами правоохоронної системи не займалась. Бо тільки зараз схвалили "детальний" план реформування.

Друге: так як зазначений план реформування розрахований аж до 2027 року, то ніхто і далі нічого робити не буде.

Реформа правоохоронної системи - найголовніша. Бо правоохоронна система забезпечує справедливість у суспільстві. Без розвинутої економіки та в бідності люди можуть жити довго. А от без справедливості, без забезпечення громадян правом на захист від свавілля довго суспільство не витримує. Починаються бунти, майдани, революції. Це звичайна істина. Дивно, що влада цоьго не усвідомлює.

В Україні правоохоронні органи давно перетворились на комерційну фірму, яка за гроші вирішує питання захисту громадян. А якщо нема грошей – вирішуй свої проблеми сам. Таку структуру треба не реформувати, а просто розігнати і створити з нових людей, для яких захист людей є справою честі.

І зробити це можна за пару місяців. Світовий досвід каже, що навести лад у країні можна вже за ОДИН місяць. Головне, щоб була влада, і у влади була на це політична воля.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ