Хтось скаже, що згідно міжнародного права закінчення війни – це повне припинення бойових дій і підписання або мирної угоди, або перемир'я. Але чи взагалі діє міжнародне право в цьому світі? Це питання дискусійне.

Заява Столтенберга дещо різниться з позицією окремих країн НАТО, таких, наприклад, як Угорщина чи Болгарія. Тобто, НАТО і досі не має чіткої позиції.

То що буде закінченням війни? Просто припинення вогню і перемир’я чи підписання мирної угоди? На якій базі?

На базі зупинки на межі розмежування? Чи просто припинити стріляти? Чи вихід ЗСУ на кордони 24 лютого? Або вихід ЗСУ на кордони 91 року? Або взагалі повернення власних територій Кубані, Білгородської, Курської областей? Про що має бути підписано з росіянами мирну угоду?

Може мова йде просто про підписання з посередниками договору про тимчасове перемир’я? На все це відповідей поки чітко ніхто не дав.

А якщо ЗСУ вийде на кордони 91 року, а росіяни і надалі будуть ракетами обстрілювати нашу територію? Це буде закінчення війни? НАТО чітко не формулює, а просто видає загальні фрази.

Друге питання: а навіщо Україна натівцям? Щоб воювати за них у світових конфліктах, бо самі бояться? Захищати НАТО, бо ми стали другою армією світу? Чи може НАТО хоче назавжди захистити Україну від Росії? А на ці питання хтось дасть чітку відповідь?

Зрозуміло одне – Україну у війні просто використовують для вирішення геополітичних цілей. Натівцям плювати, скільки буде вбито українців, скільки буде знищено наших міст. Хіба що поляки та балтійці переживають за нашу долю, бо бачать в Україні захисний буфер від їхнього ворога – Росії.

Тому не варто нам себе тішити ілюзіями, треба навчитись жити в нових реаліях і будувати Велику Україну в тих умовах, які є. Ізраїль довів, що це можливо!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ