У владі хтось додумався прибрати надбавки військовим. Під час війни. Парламент 10 квітня повернув доплати. Але знову з'явились якісь чинуші, які гальмують впровадження в дію рішення Ради.

Наприклад, голова НБУ Пишний сказав, що рішення про повернення військовим доплати в розмірі 30 тис. грн., за яке проголосувала Рада, створює перешкоди для переговорів України з міжнародними партнерами, зокрема з МВФ. «Наразі ми залишаємося прихильними саме того сценарію і тих домовленостей, які були закріплені на рівні меморандуму з МВФ», — сказав Пишний, маючи на увазі, що Нацбанк не підтримує рішення про повернення додаткових виплат.

Прибирали надбавки не ті, хто знаходиться у військах. А ті, хто думає, що керує країною, але насправді гробить її. Бо ми всі бачимо результати цього "керування"! Навіть війна їх не змушує робити реформи! Хоча війна – НАЙКРАЩИЙ час для реформ. Ті, хто не воює, ті, які руйнують країну, – зменшують військові доплати тим, хто країну захищає. Той, хто їздить на гарних авто, сидить в теплі, при світлі, ходить по кафе/ресторанах, зменшує рівень життя військовим! Під час війни!

Військові не будуть піднімати ніякого галасу! Бо вони — військові.

Якщо МВФ дійсно ставить вимоги для отримання кредиту — зменшення доплати військовим, то фактично МВФ за кредит хоче змусити українську владу знизити моральний дух української армії. Якщо це так — то вигнати треба МВФ з України НАЗАВЖДИ!

Усіх державних чиновників, які прийняли такі ганебні рішення, необхідно ЗАПАМ'ЯТАТИ. І при першій нагоді, коли влада зміниться, покарати як ЗРАДНИКІВ! Президенту Зеленському негайно необхідно втрутитись в ситуацію і довести питання повернення надбавок військовим, в тому числі і за ті місяці, коли надбавки не діяли!

Звідки гроші взяти?

Реформи зробити! Зробити повний перерозподіл доходів чиновників (і суддів також) на користь армії. Не помруть чиновники, якщо будуть жити, як вчителі, на рівні 8-10 тис грн. на місяць. Продати ВЕСЬ державний автопарк. Залишити тільки для Президента, Прем'єра, спецслужб. Авто для представницьких цілей орендувати погодинно у комерційних фірм. Не всруться міністри, якщо поїздять на громадському транспорті або на лісапетах, або на своїх власних авто (за власні гроші). Війна йде!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ