Ган також повідомив, що спецпредставник Китаю в Європі незабаром знову відвідає Україну. Відомо, що існує китайський план мирного врегулювання. Його основа – негайне припинення вогню і перехід до дипломатії. Також відомо, що спочатку і США, і Україна цей план критикували. Але потім, через деякий час, почали казати, що в китайському плані є і плюси. І треба працювати. Але якщо китайці направляють свого спецпредставника в Україну, то прогрес якийсь є.

Одночасно і держсекретар США Блінкен заявив, що, на його думку, Україна має ресурси, необхідні для звільнення території під час майбутнього контрнаступу: «У них є все необхідне, щоб продовжувати успішно повертати територію, яку було захоплено Росією протягом останніх 14 місяців».

УВАГА! Блінкен каже про ті території, які були захоплені за останні 14 місяців. І що саме для цього у України є ресурси. Тобто говорить про вихід на кордони 24 лютого 2022 року.

А якщо взяти до уваги останні регулярні повідомлення українського Генштабу, що росіяни почали евакуацію колаборантів та їх сімей з окупованих міст лівого берега Дніпра, то можна скласти єдину схему.

Як тільки росіяни через черговий "жест доброї волі" будуть відкинуті за кордони 24 лютого 2022 року, має якраз і включитись китайський план. А саме "негайне" припинення вогню і перехід до дипломатії. І це дивним чином має співпасти із американським планом. Які неодноразово говорили, що їх допомога полягає в тому, щоб військовим шляхом звільнити саме території, які були захоплені після 24 лютого. А далі все треба вирішувати дипломатією, хоч Україна і може продовжувати воювати, якщо так сама буде хотіти.

Україна є заручником геополітичних процесів. Так і далі буде, поки не стане на шлях розбудови потужної країни!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ