Наприклад, якщо у старому виданні підручників 2021 року йшлося, що літопис "Повість минулих літ" написав монах Києво-Печерського монастиря Нестор, то в новому Нестора називають просто ченцем, без уточнення місця, де він жив і працював.

Якщо раніше писали, що "після смерті Олега у Києві став правити князь Ігор", то тепер князь Ігор почав правити Руссю.

Більше того, змінюють навіть дату, яку вважали моментом заснування Русі. В редакції підручників 2016 року умовною датою утворення Давньоруської держави називають 882 рік, а в редакції 2023 вже написано: "Поступово найбільшого значення набула династія князів, що зводили свій рід до Рюрика. З його запрошенням у 862 році в Новгород пов'язують заснування держави".

Це важливі сигнали.

А ще раніше пан Путін почав розповідати, що у випадку розвалу РФ "російський народ" може зникнути як етнос. Він заявив, що США давно мали плани "розкасирувати" (військовий термін, що означає "розформування") країни колишнього СРСР і зокрема Росію. І додав: "Якщо ми підемо цим шляхом, думаю, долі дуже багатьох народів Росії, і в першу чергу російського народу, можуть кардинальним чином змінитися. Не знаю навіть, чи зможе зберегтися такий етнос як "російський народ" в такому вигляді, як сьогодні. Ну, будуть московити якісь і уральці...".

Війна ще не завершилась. Але вже маємо два переможних результати.

Перший: Україна назавжди відходить від Росії.

Другий: наслідком відходу України від Росії стає загроза взагалі розпаду російської держави.
Бо те, що було завжди відомо всім історикам, але з політичних мотивів не поширювалось, тепер стає загальнодоступним. Розвалюється основний історичний базис Росії як держави. Росіяни ніколи не були слов'янами і ніколи не мали ніякого відношення до Русі.

Вони розуміли, що історична правда рано чи пізно стане відомою. Тому і впроваджували ідеологію "русского мира". Але видно, що ця ідеологія не налазить на народи в РФ, які чомусь не хочуть бути частиною "русского мира".

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ