На Росії заступник Ради Безпеки РФ і колишній Президент РФ пан Медвєдєв видав чергову порцію своїх думок. Його думки – це одночасно і думки Кремля.

"Ядерное оружие имеет непреходящее значение для существования России, это та самая скрепа, которая собирает государство".
Россия может первой применить ядерное оружие, если в отношении нее будет проявлена агрессия, грозящая существованию государства.
Противники России не должны недооценивать возможность применения ядерного оружия Москвой, у которой "не дрогнет рука".
Спецоперация — ответ России на бесконечное расширение НАТО, противники понимают только язык силы. Спецоперация продолжается, все цели будут достигнуты".

Тут є два важливі моменти.

Перший, головний. Медвєдєв прямо каже, що РФ буде застосовувати ядер ну зброю, якщо Росія буде програвати війну. Блефує вона чи ні? Краще нехай це питання так і залишиться теоретичним.

Але ж питання, яка у Кремля шкала оцінок результатів війни? Наша шкала оцінок ясна як день – повернення всіх наших територій до меж 1991 року. А у них що значить перемога чи поразка? І взагалі, є ці категорії чи ні?

Тут Медвєдєв зразу ж і відповідь дає. Їх задача, а значить і перемога, – недопущення розширення НАТО в бік Росії. Але ж він бреше. Бо саме за час "спецоперації" НАТО якраз впритул і наблизилось до Росії за рахунок Фінляндії.

Значить є якась інша мета. Про яку поки що так ніхто і не розповідає. Що це за мета, через недосягнення якої вони погрожують ядерною зброєю? Зрозуміло, що це не утримання частини нових захоплених територій. Бо точно знають, що закріпити свою окупацію вони не зможуть ні при яких умовах.

Тут є щось, що Росія вимагає чи очікує від США чи Китаю. А ті поки цього не дають. Бо поки вирішують свої власні стратегічні питання.

А ми чекаємо. Якщо б в Україні була влада схожа, хоча б трохи, на владу Ізраїлю будь-якого періоду, то вже б давно скористалась війною і почала вибудовувати нову країну на новій економічній платформі.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ