З'явилась інформація, що група депутатів на чолі з головою Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцевим, на тлі нещодавніх скандалів із корупційними затриманнями податківців різного рангу, вирішили взятися за "перезавантаження" штату податкової служби. Відповідний законопроект передбачає проведення конкурсу на очільника ДПС України, запроваджує певні гарантії його "недоторканості" від зовнішнього впливу (зокрема, політичного) та фактичне підвищення заробітних плат податківців.

Повернути доплати військовим грошей немає. Але для збільшення зарплат податківцям збираються знайти!

Якщо в борделі змінювати ліжка чи дівчат, то все одно він бібліотекою не стане.

У нашій податковій службі проблема і в кадрах, і в недружелюбному підході до громадян і, що головне, – в нестабільному та заплутаному податковому законодавстві. Вся система дегенеративна!

Замість замінювати працівниць борделю чи робити для них конкурси на прийом на роботу і робити їх недоторканими, треба просто закрити бордель. Створити зовсім іншу організацію. Яка із попередньою буде мати тільки спільну назву: податкова служба. На цьому спадкоємність має завершуватись.

І починати треба не з кадрів, які, як не переставляй - все одно залишаються працівниками "борделю", а зі створення принципово НОВОЇ податкової системи.

І вже під нову систему підбирати кадри. А кадрову верхівку старої системи звільнити назавжди і не допускати до жодної державної установи!

Бачимо, що наш владний економічний блок продовжує обслуговувати олігархічний капітал. І їм по-барабану, є війна чи ні, отримують військові достойні зарплати чи ні. Головне – щоб "правильно" конкурси зробити і щоб посади отримали лояльні до олігархічної системи службовці!

Але ми все одно задавимо і Росію, і олігархічну систему, і їх посіпак!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ