На горизонті маячать наступні вибори після перемоги. Тому все частіше лунають заклики до об’єднання. Пропонується об’єднуватись організаціям, партіям, різним блогерам, активістам, просто активним громадянам.

Об’єднання потрібне. Бо це може створити потужну громадянсько-політичну силу, яка прийде до влади і, нарешті, вперше, за весь час незалежності почне Україну розвивати.

Але об'єднання можливе на чомусь спільному. І це не просто бажання зробити Україну потужною країною. А на тому, яким чином це зробити. Тобто, об’єднання робляться не на бажаннях, а методах досягнення мети. Мета зрозуміла: побудувати потужну країну – Велику Україну. Але більше бажання. І щоб це бажання стало реальністю, треба розуміти шлях, як цю мету досягнути.

Наприклад, чотири друга можуть захотіти об'єднатись, щоб досягти багатства. Один пропонує займатись бізнесом, щоб досягти мети. Другий – піти у владу і взяти під контроль корупційні потоки, Третій – піти в церкву і там розвивати цю тему. А четвертий – зайнятись рекетом та шахрайством.

Маємо мету спільну, а методи різні. Ясно, що ці четверо ніколи не об'єднаються. Хоч і мета спільна. Це ж очевидно.

В громадянсько-політичній діяльності все аналогічно, ніяких відмінностей. Має бути спільна ідеологія. А ідеологія – це не балаканина про щось високе. Це конкретна мета. І конкретні дії для її досягнення.

Але це не все.

Україна настільки занедбана, що потребує повного перезавантаження. Повного! Необхідно розпустити всю правоохоронну систему, весь суддівський корпус. Замість них створити нові, на інших принципах діяльності. Потрібно повністю передивитись функції всіх державних органів. І зайве прибрати.

Але це може зробити сила, яка буде мати повну владу в країні, а не часткову. Тому будь-яке об’єднання, яке гарантовано не веде до ЗАКОННОГО отримання ВСІЄЇ влади, буде пшиком. Після кожного пшику бажання громадян щось змінювати в країні зменшується.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ