Неоднозначні заяви зробив наш український посол у Британії пан Пристайко. Сказав, що Україна та її західні партнери занадто покладаються на запланований контрнаступ ЗСУ. Якщо цей наступ виявиться недостатньо успішним, Київ опиниться у невигідній позиції й може бути вимушений сісти за стіл переговорів, де від нього вимагатимуть віддати Крим. Про це він повідомив виданню Newsweek, повідомляє Цензор. НЕТ.

На думку Пристайка, росіяни зараз у більш вигідному становищі. Вони захопили значні трофеї, і тому можуть дозволити собі перемовини. Вважає, що зараз Україна не може сідати за стіл переговорів з РФ.

Справедливість думки Пристайка підтверджується висловлюваннями власника "Вагнера" Пригожина, що саме зараз найкращий момент для Росії зупинити війну, бо в її руках значні українські території.

Але дивним виглядає з боку нашого посла пояснення самої причини війни. А саме - мети Росії в цій війні. На його думку, Росія пішла на повномасштабне вторгнення саме через прагнення забезпечити окупований Крим коридором через окуповані території по суходолу. А також їм потрібна вода, яка в Криму є дефіцитом.

Тобто, якщо йти за логікою Пристайка, то весь Захід пішов на безпрецедентні санкції, на масштабну підтримку України тільки щоб не дати Росії захопити сухопутний коридор до Криму? І Китай через це також в процеси втягується? І інші великі країни? І все через те, щоб НЕ дати в Крим воду і НЕ дати Росії зробити коридор по суходолу?

Ясно, що пан посол під цими поясненнями мети хоче сховати якісь інші, реальні причини війни, які чомусь не можна озвучувати. Рік йде війна. Але ніхто не може пояснити - навіщо вона йде з боку Росії? З боку України ясно - це захист. А Росія за що воює? Раз цю мету приховують і зі сторони Заходу, і зі сторони України, і зі сторони самої Росії, то це щось таке, що невигідно озвучувати всім. Що це за мета? Поки невідомо. Можна тільки припущення робити.

Але прогресом є те, що про переговори (завершення бойових дій) почали вже говорити всі сторони. Питання тільки пролягає, в який момент припинити бойові дії.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ