В Україні іноді зустрічаються громадяни, які вважають, що поточна війна носить характер частково або повністю громадянської. Такі твердження є вигадкою Кремля, йому вигідно, щоб російську агресію сприймали як громадянську війну.

Громадянська війна — це військова боротьба ЗА ВЛАДУ між громадянами одного суспільства однієї країни. У нас країни, які воюють, - різні і народи різні!

Ті представники Донбасу, які воюють проти України, воюють не за владу в Києві, а за відокремлення українських територій в інтересах Росії. Агресор використовує громадян України з Донбасу в якості колаборантів.

В роки Першої Світовій війни українці воювали на протилежних сторонах. В арміях царської Росії та Австро-Угорщини. Але ж нікому в голову не приходило називати це громадянською війною. Навіть частковою.

Росія просуває тезу, що українці і росіяни – один народ. Це повна брехня. Український народ в етнічному плані базується на скіфо-слов’янах. А російський на угро-фіно-татарських етносах.

Спільна історія Московії та України починається лише з 1654 року. Після підписання переяславських угод. Але Кремль хоче, щоб українська та московська історія була спільною. Тоді у Росії з'являються підстави вважати свої території частиною давньої Русі. Куди начебто відносяться і самі росіяни. Але до Русі території Росії (колишнього Московського царства) мають приблизно таке ж відношення, як території індіанців до територій індійців.

Просування тез, що війна в Україні носить повністю чи частково громадянський характер, – є АНТИУКРАЇНСЬКИМИ діями. І під час війни мають назву - зрада.

Якщо, хтось підтримує такі наративи, це означає, що він каже: "Я за Русский Мир! ". Звичайно, Україна демократична держава. І навіть для таких категорій громадян також має бути своє місце "під Сонцем" і своя територія для проживання – у в’язниці!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ