Маємо факт, коли іноземна країна (член ЄС і НАТО) відкрито заявила про економічну недолугість України. Угорський прем'єр Орбан назвав Україну "країною, якої не існує економічно".

"Україна у фінансовому сенсі – країна, що не існує. Вона не може себе фінансувати. Питання в тому, збережемо ми Україну чи ні. Як тільки ми кажемо "ні", тоді війна закінчується", – сказав голова уряду Угорщини.

А що ми? Ось наша реакція.

"Закликаємо Віктора Орбана глянути правді в очі: підтримка України – не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує насамперед у свою власну безпеку. Натомість угорська влада має бути вдячна за те, що на тлі безпрецедентної російської агресії українці, ціною власних життів, тримають мирне небо над Будапештом та іншими європейськими містами", – зауважив речник МЗС Ніколенко.

Тобто наше МЗС просто взяло і підтвердило, що ми - економічно "відсутня країна"! А потім пояснило, чому цю недолугість всі мають підтримувати.

Дожились!

Все вірно. Пан Орбан сказав правду. І МЗС не може на біле казати, що воно чорне. Всі розуміють, що це правда. Ясно також, що ступінь економічного банкрутства досягла рівня, коли хто завгодно може почати на дипломатичному рівні витирати об Україну ноги! Це відповідь тим довірливим (тупорилим) нашим громадянам, які весь час протягом війни ведуться на байки влади, що під час війни ніякі реформи не можна робити. Ось переможемо - і тоді... А що тоді? А тоді так само, як і до війни – нічого!

Якщо б у кріслах українського МЗС сиділи патріоти України, а не патріоти своїх міністерських крісел, то вони б відреагували інакше.

Вони б сказали, що у владі в економічному блоці знаходяться люди, які не здатні або не хочуть робити взагалі ніяких реформ. А Президент Зеленський з цим не може впоратись! Бо з ранку до вечора виступає, заяви робить, зустрічається. Не до економіки йому. У України є два вороги: зовнішній і внутрішній. Із зовнішнім все ясно. А от внутрішній поки повністю окупував країну. Ми переможемо і зовнішнього і внутрішнього ворога!

Звичайно, після таких слів недовго б залишались при посадах посадовці з МЗС. Але б усі побачили, що хоч хтось у нас у владі думає про Україну, а не про власну шкуру.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ