У 2023-му мирних переговорів між Росією та Україною не очікується, а бойові дії продовжаться і наступного року. Війна, ймовірно, триватиме до 2024 року, жодна зі сторін не досягне перемоги, і обидві сторони відмовляться від переговорів.
Такі висновки Washington Post робить зі "зливу Пентагону".

Така хрінь зараз розганяється по світу. 

А паралельно розпочалася всесвітня дискусія щодо цього самого "зливу Пентагону". Був злив реальний, чи запланований. Чи правда в оприлюднених документах, чи ні, чи частково? Чи мав доступ до цих документів якийсь хлоп, якому 21 рік і який служить десь в Нацгвардії в США, чи його просто використали?

Бачимо, що США розпочали ІПСО. Причому класично. Здійснюють інформаційний вкид. Піпл обговорює не сутність інформації, а те, як вона з'явилась, правдива чи ні і т. п.

Але самі тези в той час, поки різні аналітики обговорюють їх правдивість, поширюються світом і роблять свою справу.

Одна з тез у тому, що Китай нібито чи поставляв зброю Росії, чи збирався це робити, чи збирається. Тут синє марево. Але не є синім маревом звинувачення в бік Китаю. Бо розкрутка цих наративів через світові ЗМІ дозволяють здійснювати тиск на Китай, незалежно від правдивості самих наративів. Це як колись напад на Ірак. Його звинуватили в розробці зброї масового знищення. Це стало причиною агресії проти Іраку. Потім розібрались, він нічого не розробляв, але після військової операції Ірак як самостійна країна перестав існувати.

Так само і по термінах завершення війни. З якою метою зробили вкид, що війна буде продовжуватись після 2023 року? Для кого це сигнал, для чого? Невідомо, можна тільки робити різні припущення.

Але є те, що можемо стверджувати точно, виходячи з цієї інформації. Те, що причина війни, її початок і її завершення не знаходиться на території України і ніколи не знаходились. Це свідчить, що Україну використали задля геополітичних інтересів інших і продовжують використовувати. І дають сигнал що можуть це продовжувати скільки завгодно довго.

Таке можливо лише із слабкою країною та з владою, яка таке дозволяє робити.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ