Верховна рада ухвалила повернення військовому блоку доплати у розмірі 30 тисяч гривень. АБСОЛЮТНО ВІРНЕ РІШЕННЯ! Ще треба розібратись, кому взагалі прийшло в голову прибирати надбавки військовим. Хто конкретно, поіменно, ці мудаки?

Але виявляється, що із прийняттям рішення про повернення надбавок теж не все просто. Грошей на це немає!

Нібито для доплат кошти передбачили за рахунок скорочення зарплат для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). Тобто вирішили обмежити їх зарплати до 67 тис. грн.

Але математика не сходиться.
Орієнтовна сума для повернення виплат військовим - 12,7 млрд грн на місяць = 152,4 млрд. в грн/рік. Очікувані суми від обмеження зарплат "бюджетників" 2,7-3 млрд. грн/рік.
Тобто для доплат не вистачає біля 149 млрд. на рік. Або 98% від необхідної суми.

Вже є і заява голови Комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцева, що у бюджеті на це коштів немає.

Замість того, щоб почати говорити про те, де і як знаходити кошти, він почав звинувачувати тих нардепів, які прийняли закон про повернення доплат, у тому, що вони прийняли рішення про повернення доплат без визначення їх джерел.

Бачимо з одного боку групу депутатів, яка приймає популістське рішення про підвищення грошового забезпечення військовим без визначення джерел фінансування. Тобто, «на папері». З іншого боку інша група депутатів починає їх звинувачувати в популізмі. Замість того, щоб всім разом шукати гроші, яких недостає. Це і є прояв олігархічної влади. Їх нічого не цікавить, крім власної влади, завдяки якій вони вирішують свої власні справи! Олігархію треба прибирати!

Олігархія не з Місяця до нас прилетіла. Олігархія - це поєднання влади і бізнесу. Якщо у владі бізнес, то він завжди думає виключно про власний бізнес. Ця аксіома не має і не мала ніколи виключень!

Олігархія є наслідком дії демократичної формули влади: «гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей». Тобто олігархія – це системне явище. А систему можна побороти тільки створивши іншу систему. Необхідно запровадити таку систему формування влади, щоб діюча олігархічна система зникла!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ