В історії Другої Світової війни є трагічний факт – Катинський розстріл. Це узагальнена назва воєнного злочину, масової страти польських громадян, здійсненої органами НКВС СРСР за секретним наказом партійно-державного керівництва СРСР (рішення Політбюро ЦК ВКП (б) від 5 березня та 5 квітня 1940 року) одночасно у декількох місцях — головним чином у Катинському лісі (поблизу села Катинь Смоленської області), в тюрмі міста Калінін (нині Твер) та в Харкові навесні 1940 року. Загалом кількість вбитих поляків – 21 857 чоловік.

Весь час після війни СРСР не визнавав, що це він зробив. Звалювали всю провину на гітлерівців.

Але після приходу до влади Михайла Горбачова СРСР таки визнав свою провину. Горбачов тоді оприлюднив усі документи, які підтверджують, що злочин зробили органи НКВС (пізніше КГБ, а зараз ФСБ).

Два роки тому російські ЗМІ писали таке: "30 лет назад СССР признал ответственность за расстрел польских офицеров в Катынском лесу в 1940 году. В тот день Михаил Горбачев вручил Войцеху Ярузельскому документы, косвенно подтверждающие участие НКВД в этом деле. В заявлении ТАСС от 13 апреля 1990 года советская сторона выражала «глубокое сожаление в связи с катынской трагедией» и называла казнь поляков одним из «тяжких преступлений сталинизма». Ответственность за злодеяния была возложена на ряд высокопоставленных деятелей НКВД того времени".

Тобто самі росіяни визнали вже і при Путіні, що це вони здійснили злочин.

Але ось щойно провідне російське видання РИА Новости видає таку інформацію: «Польских офицеров в Катыни в 1941 году расстреляли гитлеровцы, а не сотрудники НКВД СССР – об этом еще в 1945 году свидетельствовал участник захоронения убитых поляков, впоследствии боец немецкого батальона «особого назначения» Арно Дюре».

Це державне і провідне ЗМІ! Це значить, що росіяни знову почали брехати!

Це мразота, а не країна! Вони весь час брешуть! Незалежно від того, хто при владі і який там державний лад!

Росіянам не можна вірити ніколи і ні при яких умовах! Мразоті не можна вірити!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ