Президент Франції Макрон після відвідин Китаю заявив, що "погода зараз військова" і час для переговорів не настав. Що це значить, і чому час для переговорів ще не настав - не пояснив.

А до цього і пан Блінкен, Держсекретар США, також заявив, що на даний момент переговори про припинення вогню між Україною та Росією неможливі. "Для когось ідея припинення вогню може бути спокусливою – і я це розумію. Але якщо це означає фактичну ратифікацію захоплення Росією значних українських територій, то це не буде справедливим і тривалим миром" - Блінкен.

Під "переговорами" вже всі давно розуміють не те, що хтось має десь зустрітись і про щось домовлятись. А саме про припинення війни. Тобто вже давно і ніхто ні про що не домовляється. А просто йде реалізація досягнутих домовленостей. Що це за домовленості, з ким, і які їх основні позиції – можна тільки здогадуватись.

Але те, що такі домовленості є, проговорився лідер Китаю Сі. "... Україна і Росія мають зустрітися на півдорозі. Конфлікт навколо України може бути врегульований лише політичним шляхом ", – заявив Сі.

Що означає "зустрітись на півдорозі" - також неясно. Але якщо згадати неодноразові висловлювання Блінкена та інших західних політиків, то всі вони відкрито натякають, що Україна має вийти на кордони 24 лютого. І в цьому вони бачать своє завдання. А також, щоб у подальшому продовжувати озброювати Україну для захисту. А визволення інших територій (Криму та ЛДНР) – то це питання мають вирішувати самі українці, кажуть вони.

Вже декілька місяців Захід розповідає про великий контрнаступ України. Можна очікувати, що "переговори", тобто завершення бойових дій, можуть настати після того, як росіяни будуть вибиті або самі підуть до кордонів 24 лютого.

Поки що чітко ясно, що питання завершення війни як не залежало від України, так і не залежить зараз. Це наслідок несамостійності країни. Яка стала такою через відсутність розвитку України за весь час її існування! Це факт!

Ми маємо це змінити. Маємо прибрати олігархію (поєднання бізнесу і влади), вона в усьому винна!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ