Колишній Президент Росії і діючий заступник голови Ради Безпеки РФ Медвєдєв заявив, що "Украина никому не нужна, поэтому она исчезнет и ее не будет на планете". Відомо, що пан Медвєдєв зараз бореться за вакантне місце, яке звільнив Жириновський, головного політичного клоуна Росії. От і видає періодично різні "перли".

Він каже, що Україна має зникнути, бо нікому не потрібна на планеті. Але ж світ так побудований, що жодна країна ніколи не була і не буде потрібною якійсь іншій країні. Всі держави в світі – це результат боротьби народу за свою територію, за свою власну незалежну країну. Ніхто і нікому ніяких країн не дарував і цього робити ніколи не буде.

Будь-яку країну створюють її громадяни.

І тут відомо, які мають бути умови, щоб так відбулося.

Кожний громадянин у своєму житті має обрати одну з чотирьох стратегій поведінки.

  1. Приєднатись до діючої громадянсько-політичної сили, яка має за мету побудову потужної України і діяти разом із нею.
  2. Створити свою власну громадянсько-політичну силу і діяти по розбудові потужної України разом із нею.
  3. Нічого не створювати і нікуди не приєднуватись. Діяти самостійно в напрямку розбудови потужної України. Але так як "один в полі не воїн", то цей варіант для дурнів, хоч як варіант і існує.
  4. Нічого не робити для розбудови країни, просто жити, працювати, заробляти гроші собі чи для сім’ї, податки сплачувати чи ще щось робити. Про країну хтось нехай інший дбає. Тобто бути соціальним дроном.

Так от, коли критична маса громадян, які діють по принципах першого чи другого варіанту досягне певного критичного рівня – тоді і настануть умови задля консолідації нації і руху її до створення і розбудови власної потужної країни.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ