Телеграм-канал "Резидент" дає таку інформацію: "Наш источник в ОП рассказал, что Офис Президента выделил дополнительно 50 миллионов долларов на закупку публикаций у российских блогеров и тг каналов на период контрнаступления ВСУ. ЦИПСО разработало сотни нативных нарративов, которые будут выбрасываться в сеть и расшатывать внутриполитическую ситуацию в РФ, а видео/аудио контент, демонстрирующий силу ВСУ и слабость противника, должны вызвать панические настроения в российской армии".

Оцінимо це.

Саме перше питання – що це за канал?
Якщо відповідь невідома, то оцінювати будь-яку інформацію з будь-якого джерела дуже складно. Хазяїн ресурсу та мета його діяльності – це головне. І якщо це невідомо, то краще такими ресурсами взагалі не користуватись в якості джерела отримання інфи.

Телеграм-канал "Резидент" пов'язують напряму з ФСБ. Тобто все, що він видає, інформацію чи дезінформацію – завжди направлене проти України. Це аксіома. Навіть якщо він іноді і видає правдиву інформацію, то робить лише для того, щоб збільшити довіру до каналу, щоб потім і дезінформація краще проходила.

З цього виходить головне – такі ворожі канали є цінним джерелом інформації. Бо дезінформація – також інформація. І має певну мету її розповсюдження. Розуміння цієї мети і дає користь, бо розумієш думки ворога.

З наведеної ФСБ-шної інфи виходить, що події, які мають відбутись під назвою «контрнаступ», про які говорить зараз увесь світ, все-таки плануються. Їх може і не бути, але інформаційну підготовку до їх наслідків ворог уже веде. Тобто, майбутні події ворогом оцінюються як реальні. Це перша інфа, яку можна виділити з дезінформації, яку розглядаємо.

Друга інформація, яку також можна визначити, – це очікування НЕГАТИВНИХ наслідків для РФ від майбутніх подій. Події ще не відбулися, але вже ворог заздалегідь їх оцінює як негативні для Росії. Тому вводить попередню дезу, щоб скомпроментувати майбутню інфу. А це вже є оптимістичною інформацією для нас.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ