І одночасно видання Financial Times робить публікацію, що НАТО розглядає збільшення допомоги Україні, однак не зможе запропонувати Києву членство найближчим часом. Чому? Позиція по Україні зовсім не зрозуміла, бо з одного боку іде швидке озброєння, з іншого терміни вступу не вказані і на ближчу перспективу не проглядаються.

Росіяни весь час розповідали і продовжують розповідати, що почали війну, щоб не допустити в НАТО Україну. Щоб НАТО не поширювалось до кордонів РФ.

НАТО все-таки доходить до кордонів Росії через Фінляндію. Але про якусь іншу "спецоперацію" немає навіть і натяків. Більше того, речник Путіна Пєсков заявляє що, "вступление Финляндии в НАТО - это очередное обострение ситуации, расширение альянса - посягательство на безопасность России. При этом он отметил, что вся эта ситуация коренным образом отличается от проблемы с Украиной - Финляндия никогда не была анти-Россией".

Тобто, вони брехали, що причина "спецоперації" - загроза розширення НАТО. Говорять про якусь анти-росію.

Бачимо, що брешуть всі. То ж, виявляється, що можливий вступ України до НАТО ніколи і не планувався, і не є реальною причиною війни. Є якась інша причина. Про яку нам не кажуть. Але рано чи пізно ми про це дізнаємось.

А ось, що розповідає про все це наш голова МЗС Кулеба у Брюсселі: "Вступ Фінляндії до НАТО дає чіткий сигнал про те, що необхідне і членство України в Альянсі. Це питання ми сьогодні піднімемо під час переговорів у Брюселі" - заявив він. За його словами, повноправне членство України в НАТО є найкращим способом гарантувати стратегічну безпеку всього євроатлантичного простору, "в цьому зацікавлена як наша держава, так і весь Північноатлантичний альянс".

Можна не поважати себе як міністра зовнішніх справ, але хто давав міністру право розповідати речі, які є самонеповагою до всього українського народу? Та не хочуть вони ніякої України в НАТО! То так і скажіть! Скажіть правду! Хоч за це люди почнуть вас поважати – за правду. Нічого страшного! Самі, без НАТО побудуємо потужну країну. Саме з таких, екстремальних умов і народжувалось щось велике. Та хай вони всі там ідуть корові на роги!

Ми все одно переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ