Найбільший німецький виробник зброї концерн Rheinmetall будує в Румунії центр обслуговування західної військової техніки, яку використовують ЗСУ. Центр логістики та ремонту зброї будується у місті Сату Марі. Його задача: центральна роль у підтримці оперативної готовності західних бойових систем, які використовують в Україні.

Тобто, мова йде не про ремонт зброї радянського зразка, а ремонт та обслуговування НОВОЇ натівської зброї.

А місяць тому була така інформація. Той же німецький концерн Rheinmetall хоче побудувати в Україні танковий завод ще до закінчення війни — Spiegel. Концерн готовий будувати завод навіть під загрозою ракетних ударів з боку Росії, наголошує керівник компанії Армін Паппергер. За його словами рішення можуть ухвалити "протягом наступних двох місяців". Потужність заводу може становити до 400 основних бойових танків типу "Panther" на рік. Це найновітніші танки на базі Leopard 2, який концерн Rheinmetall представив влітку 2022 року.

Плюс до цього генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив нещодавно, що країни НАТО передали Україні озброєнь на 65 млрд євро і зараз готують програму багаторічних військових постачань. Мова вже йде не про постачання зброї на війну, а ПІСЛЯВОЄННІ поставки. І спеціально зауважив, що поки невідомо, коли війна завершиться, але готувати майбутнє треба вже зараз.

Важко переоцінити значення цієї інформації. Якщо коротко, то в разі, якщо все буде відбуватись саме так, то від Росії ми відходимо НАЗАВЖДИ! Це є головним результатом війни. Це і є нашою головною перемогою. І це також перша необхідна умова розбудови країни на шляху до Великої України.

Але після цього мають бути ще три стратегічні кроки:

- усунення олігархії (бізнесу з влади);
- проведення радикальних реформ;
- перетворення критичної залежності від США на рівноправні відносини із зміцненням союзу з ними.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ