Світової кульмінації на українсько-російському фронті не може бути. Це для українців війна має життєве значення. А у світових масштабах люди в різних країнах як жили, так і живуть. У світі люди починають турбуватись, якщо виникає реальна чи нереальна загроза ядерної війни. Бо розуміють, що завжди в історії можуть знайтись неадеквати, які можуть натиснути ядерну кнопку.

Зараз йде нагнітання ядерного треку.

Спочатку Росія заявляє, що виходить з ядерної угоди із США. Але одночасно розповідає, що буде її виконувати на основі доброї волі. Потім вона оголошує, що буде розміщати тактичну ядерну зброю на території Білорусі. Затверджує нову концепцію міжнародної політики, де робить США ворогом.

Президент Білорусі Лукашенко заявляє, що якщо треба, то в Білорусі буде розміщена і стратегічна ядерна зброя. Каже, що перемогти ядерну країну у війні неможливо. Що є правдою. Саме на цьому і заснований принцип захисту за допомогою ядерної зброї. Також Лукашенко заявляє, що Росія ЗАСТОСУЄ ядерну зброю, якщо буде думати, що є реальна загроза її існуванню. І одночасно оголошує свої пропозиції миру: негайне припинення бойових дій, заборона переміщувати зброю з цього моменту і перехід до дипломатії.

Одночасно Китай робить заяву: "Китай виступає за остаточну повну заборону та повне знищення ядерної зброї, закликає до скасування угоди про "спільне використання ядерної зброї" і виступає за те, щоб усі держави, які володіють ядерною зброєю, не розміщували ядерну зброю за кордоном і вивели ядерну зброю, розміщену за кордоном", - Ген Шуан, заступник постійного представника Китаю при ООН.

І нарешті заступниця генсека ООН у справах роззброєння Ідзумі Накаміцу робить заяву: "Задля безпеки всіх нас, я закликаю РФ, США та ООН поговорити про повернення до нового договору про ядерну зброю".

Щоб орієнтуватись, коли все завершиться (або не завершиться), потрібно дивитись, як буде просуватись питання нової світової ядерної угоди. З її підписанням очікується, що геополітичний новий порядок буде сформований. І все має заспокоїтись.

Україна продовжує чекати, бо не є суб'єктом (незалежною) в цих геополітичних справах, бо слабка через правління олігархії.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ